Главная » Каталог статей » ДБН

Будівельні норми для відновлення України під час/після Війни

Відновлення України після війни, яку розв'язала Росія, відбуватиметься у три етапи відповідно до плану U-24, що розробила команда офісу президента та уряду України. Перший етап вже йде зараз – будівництво почали, не чекаючи закінчення бойових дій.

Етап №1. Оперативне відновлення під час ведення бойових дій.

Відновлення критичної інфраструктури. Наприклад, це будівництво тимчасових мостів та переправ, ремонт автодоріг та залізниці, відновлення енерго- та водопостачання на звільнених територіях тощо. Ремонт пошкодженого житла українців (тимчасовий або ґрунтовний) дахів, дверей та вікон, щоб не допустити ще більше руйнування будинків.

Етап №2. Відновлення після завершення воєнних дій.

Етап інвентаризації збитків, розробки проєктно-кошторисних документацій, погоджень із партнерами. На участь у відновленні України погодилося вже близько 10 країн. У цей етап, окрім іншого, підуть розселення людей. Тому держава викуплятиме існуюче на ринку житло і робитиме замовлення на будівництво нового.

Етап №3. Повноцінне оновлення міст, інфраструктури та країни в цілому.

Великий етап повноцінного відновлення наших міст, містечок, будівель, нашої інфраструктури, нашої країни в цілому. Цей етап буде найбільш витратним, найбільш тривалим, але влада хоче втілити його дуже швидко.

Категория: ДБН | Добавил: admin (2022-07-30)
Просмотров: 689 | Теги: ДСТУ, ГБН, ДБН | Рейтинг: 5.0/1

Коментарі до Будівельні норми для відновлення України під час/після Війни, обговорення та відгуки: