Антонюк Павло Дмитрович

Антонюк Павло Дмитрович

Народився у 1950 році в с. Ліпини Волинської області.

У 1973 році закінчив Київський політехнічний інститут. Трудову діяльність розпочав у проектному інституті. Пройшов шлях від інженера до директора - посада, яку він обіймає з 1987 року. Під його ефективним керівництвом у 1994 році інститут став закритим акціонерним товариством "Гіпроцивільпромбуд", а колектив інституту - згуртованою командою фахівців сучасних технологій у проектуванні. Голова правління АТ (1994), генеральний директор Української Асоціації проектних інститутів "Цивільпромбуд" (1998), дійсний член Академії будівництва України (1995), член президії науково-технічної Спілки будівельників України.

За роки плідної роботи накопичив багатий досвід у галузі будівництва, проектування та управління. Співавтор багатьох проектів у галузі промислового та цивільного будівництва, таких як промвузол "Оболонь" Головкиївміськбуду в Києві (завод ДБК-4, ДОК-6, ЗБК-5); серія житлових будинків АПВС (К-134, ЧН-94); реконструкція та капітальний ремонт Національного палацу "Україна" і Банківської Академії НБУ України; розробка прогресивних технологій виробництва ніздрюватих бетонів та сухих сумішей. Має два авторських свідоцтва в галузі виробництва залізобетону, автор багатьох публікацій із проблем капітального будівництва і проектування, впровадження прогресивних технологій та нових методів господарювання.

За значний вклад у розвиток народного господарства України нагороджений державними та громадськими нагородами і відзнаками: орден "За заслуги" III ступеня, орден "Знак Пошани", медаль Міжнародної Кадрової Академії "За ефективне керівництво", заслужений будівельник України.
Категория: Видатні інженери України | Добавил: admin (2020-01-10)
Просмотров: 2446 | Теги: Антонюк, видатний інженер, особистість | Рейтинг: 4.5/2

Коментарі до Антонюк Павло Дмитрович, обговорення та відгуки: