Главная » Каталог статей » ДБН

Рішення N 9 НТР від 16.02.2001. Про внесення Змін N2 в ДБН А.2.3-1-99

Про внесення Змін № 2 в ДБН А.2.3-1-99 “Територіальна діяльність в будівництві. Основні положення”

 

 

Рішення НТР від 16 лютого 2001 р. № 9

(прийнято у робочому порядку)

 

 

            З метою створення умов для взаємоузгоджених дій суб’єктів будівельної діяльності, поєднання державних і місцевих інтересів та інтересів громадян у вирішенні питань комплексного розвитку територій та інженерної і транспортної інфраструктури, забезпечення надійності та безпеки об’єктів морського транспорту і морських гідротехнічних споруд науково-технічна рада вирішила:

 

            1. Рекомендувати поширити територіальну діяльність у будівництві в напрямі “Морський транспорт” та включити, за погодженням з відповідними місцевими органами виконавчої влади, Державний проектно-вишукувальний та науково-дослідний інститут морського транспорту “ЧорноморНДІпроект” до Переліку проектних та інженерно-вишукувальних організацій, на які покладається здійснення територіальної діяльності, для виконання відповідних функцій на територіях автономної Республіки Крим, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей та м.Севастополя.

            2. Схвалити та рекомендувати до затвердження розроблену ЧорноморНДІпроектом і внесену Управлінням інженерного захисту територій та промислової забудови Зміну № 2 в ДБН А.2.3-1-99 “Територіальна діяльність в будівництві. Основні положення”.

 

Голова НТР

В. Гусаков

Категория: ДБН | Добавил: pedchenko (2009-01-16)
Просмотров: 10910 | Рейтинг: 4.5/2

Коментарі до Рішення N 9 НТР від 16.02.2001. Про внесення Змін N2 в ДБН А.2.3-1-99, обговорення та відгуки: