› 
 › 
За новим ДБН частину місць у кінотеатрах проектуватимуть доступними для людей з інвалідністю

12:32

За новим ДБН частину місць у кінотеатрах проектуватимуть доступними для людей з інвалідністю

У проекті нових ДБН В.2.2-16:20ХХ "Культурно-видовищні та дозвіллєві заклади" пропонується обов’язково проектувати частину місць у залах кінотеатрів, концертних установ, у тому числі, театрів, філармоній, опер тощо доступними для людей з інвалідністю.

Актуальна версія ДБН В.2.2-16

У розвинених країнах люди з інвалідністю можуть вільно відвідувати театри, концерти улюблених груп, ходити з друзями чи сім’єю в кіно. Адже доступ до цих будівель облаштований до їх потреб, є зручні доступні місця. Нам потрібно переймати цей досвід і створювати реальний безбар’єрний простір в усіх громадських закладах. Тому в проекті нових ДБН щодо закладів культури пропонується ввести норму – робити частину місць у кінозалах, театрах та операх зручних для людей з інвалідністю.

Згідно із запропонованими змінами у залах для глядачів кількість місць для осіб з інвалідністю на кріслах колісних слід визначати з розрахунку – 1-1,5% від загальної місткості, але не менше 2 місць у залах загальною кількістю до 200 місць.

Ці зміни сприятимуть підвищенню комфорту та створенню реального безбар’єрного середовища в Україні.

Проект ДБН розробляється ПАТ "КиївЗНДІЕП".Просмотров: 1334 | Добавил: | Теги: театр | Рейтинг: 5.0/2

Обговорення За новим ДБН частину місць у кінотеатрах проектуватимуть доступними для людей з інвалідністю - 7 Лютого 2019, коментарі та відгуки: