Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об'єкта архітектури

Статус: завантаження цього документа тимчасово обмежене.
2019-03-20, 16:29

ПОРЯДОК здійснення авторського нагляду під час будівництва об'єкта архітектури

1. Цей Порядок визначає механізм здійснення авторського нагляду під час будівництва об'єкта архітектури (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту будівель і споруд, а також технічного переоснащення діючих підприємств).

2. Авторський нагляд здійснюється архітектором - автором проекту об'єкта архітектури, іншими розробниками затвердженого проекту або уповноваженими особами (далі - генеральний проектувальник) відповідно до законодавства та договору із замовником (забудовником) протягом усього періоду будівництва і передбачає контроль за відповідністю будівельно-монтажних робіт проекту.Якщо ви є правовласником Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об'єкта архітектури і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Постанова | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 3623 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об'єкта архітектури?
Щоб завантажити Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об'єкта архітектури перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Постанова. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об'єкта архітектури?
Цей Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об'єкта архітектури розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об'єкта архітектури, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Постанова за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.