Порядок розрахунку розміру кошторисної заробітної плати

Статус: у вільному доступі: Завантажити Постанова | КАК скачать?
2016-08-23, 20:44
Порядок розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії

 


Розмір кошторисної заробітної плати обчислюється згідно із ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», враховує витрати на основну, додаткову заробітну плату, заохочувальні та компенсаційні виплати та відображається у прямих витратах відповідно до ДСТУ-Н Б Д.1.1-2:2013 «Настанова щодо визначення прямих витрат у вартості будівництва».

розрахунок ЗП формула

Нагадуємо, що розмір кошторисної заробітної плати щорічно визначається Мінрегіоном не пізніше місячного терміну з дня прийняття Закону України про Державний бюджет України.

Якщо ви є правовласником Порядок розрахунку розміру кошторисної заробітної плати і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Постанова | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: порядок, визначення заробітної плати, як розрахувати зарплату
Переглядів: 5007 | Загрузок: 253 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 2

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Порядок розрахунку розміру кошторисної заробітної плати?
Щоб завантажити Порядок розрахунку розміру кошторисної заробітної плати перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Постанова. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Порядок розрахунку розміру кошторисної заробітної плати?
Цей Порядок розрахунку розміру кошторисної заробітної плати розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Порядок розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Постанова за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.