Положення про експериментальне будівництво

Статус: у вільному доступі: Завантажити Постанова | КАК скачать?
2016-08-23, 21:06
Положення визначає організаційні засади експериментального проектування та будівництва об’єктів, а також їх експлуатації на період експериментальних досліджень.

Експериментальним будівництвом є будівництво будинків, будівель, споруд будь-якого призначення, а також окремих будівельних конструкцій та систем інженерного обладнання, яке здійснюється з метою перевірки на практиці нових прогресивних науково-технічних розробок у сфері містобудівної діяльності, застосування нових ефективних будівельних конструкцій, виробів та їх комплектів, матеріалів, інженерного обладнання та технологій, спрямованих на вдосконалення архітектурно-планувальних рішень об'єктів будівництва і забудови у цілому, зниження їх матеріаломісткості, підвищення експлуатаційних характеристик, енергозбереження та забезпечення вдосконалення нормативних та нормативно-правових актів з питань будівництва.Якщо ви є правовласником Положення про експериментальне будівництво і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Постанова | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 4100 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Положення про експериментальне будівництво?
Щоб завантажити Положення про експериментальне будівництво перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Постанова. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Положення про експериментальне будівництво?
Цей Положення про експериментальне будівництво розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Положення про експериментальне будівництво, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Постанова за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.