ВНТП-СГіП-46-16.96 Підприємства автомобільного транспорту і автотранспорті підприємства АПК України

Статус: у вільному доступі: Завантажити ВНТП | КАК скачать?
2012-06-17, 11:09
Відомчі норми технологічного проектування
ВНТП-СГіП-46-16.96
Підприємства автомобільного транспорту і автотранспорті підприємства АПК України


Втратив чинність!

Дані норми технологічного проектування є нормативним документом для розробки технологічної частини проектів будівництва нових, реконструкції, розширення і технічного переобладнання діючих підприємств, будівель і споруд, що призначені для організації міжзмінного зберігання, технічного обслуговування (ТО) і поточного ремонту (ПР) рухомого складу, який включає в себе автомобілі з двигунами, що працюють на бензині, дизельному пальному, зрідженому нафтовому (ЗНГ) та стиснутому (СПГ) газі.

Цей документ втратив чинність, але зважаючи на характер та якість актуалізованих версій інших ВНТП, оновлені норми не сильно відрізнятимуться від наведених тут.

Дякуємо користувачу Минсельгоспрод Украины з dwg.ru, Формат djvu

с. 105Якщо ви є правовласником ВНТП-СГіП-46-16.96 Підприємства автомобільного транспорту і автотранспорті підприємства АПК України і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ВНТП | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: ВНТП, Підприємство, транспорт
Переглядів: 11325 | Загрузок: 2396 | Рейтинг: 4.5/5, відгуків: 2

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ВНТП-СГіП-46-16.96 Підприємства автомобільного транспорту і автотранспорті підприємства АПК України?
Щоб завантажити ВНТП-СГіП-46-16.96 Підприємства автомобільного транспорту і автотранспорті підприємства АПК України перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ВНТП. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ВНТП-СГіП-46-16.96 Підприємства автомобільного транспорту і автотранспорті підприємства АПК України?
Цей ВНТП-СГіП-46-16.96 Підприємства автомобільного транспорту і автотранспорті підприємства АПК України розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ВНТП-СГіП-46-16.96 Підприємства автомобільного транспорту і автотранспорті підприємства АПК України, обговорення та коментарі:

2020-11-11 Спам
1. Gast Kami
посилання на завантаження не працює
Ответ: Дякуємо за зауваження! Посилання відновили!

Цей документ відноситься до категорії ВНТП за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.