ДСТУ Забезпечення збалансованого використання природних ресурсів при проектуванні споруд

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДСТУ | КАК скачать?
2020-12-03, 15:38

ДСТУ «Настанова щодо забезпечення збалансованого використання природних ресурсів при проектуванні споруд»

Цей стандарт застосовують при проектуванні, будівництві, експлуатації та ліквідації будівель і споруд та при поводженні з будівельними відходами, що утворюються при виробництві, складуванні, зберіганні, транспортуванні будівельних матеріалів і виробів, виконанні будівельно-монтажних робіт, а також при демонтажі та знесенні будівель і споруд.

Настанова спрямована на досягнення більш збалансованого використання природних ресурсів при новому будівництві, капітальному ремонті, реконструкції, а також проектах (обґрунтуваннях) ліквідації споруд. В проектах може використовуватися при розробленні розділів «Опір і стійкість», «Охорона довкілля», «Довговічність і ремонтопридатність» або окремого розділу зі збалансованого використання природних ресурсів.

Реалізація положень цього стандарту сприятиме економії природних ресурсів в галузі будівництва та збереженню навколишнього середовища. Також, ДСТУ сприятиме подовженню життєвого циклу будівель та споруд.

Якщо ви є правовласником ДСТУ Забезпечення збалансованого використання природних ресурсів при проектуванні споруд і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: ДСТУ
Переглядів: 164 | Загрузок: 10 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДСТУ Забезпечення збалансованого використання природних ресурсів при проектуванні споруд?

Щоб завантажити ДСТУ Забезпечення збалансованого використання природних ресурсів при проектуванні споруд перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДСТУ. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.

❔ Як купити ДСТУ Забезпечення збалансованого використання природних ресурсів при проектуванні споруд?

Цей ДСТУ Забезпечення збалансованого використання природних ресурсів при проектуванні споруд розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДСТУ Забезпечення збалансованого використання природних ресурсів при проектуванні споруд, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.


Відеоінструкція: як звантажити

Відео як звантажити ДСТУ Забезпечення збалансованого використання природних ресурсів при проектуванні споруд