Настанова з розроблення та складання енергетичного паспорта будинків при новому будівництві та реконструкції

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДСТУ | КАК скачать?
2018-01-28, 19:58
Проектування

Настанова з розроблення та складання енергетичного паспорта будинків при новому будівництві та реконструкції
 

ДСТУ-Н Б А.2.2-5:2007

 


Цей стандарт встановлює метод проведення енергетичної оцінки та енергетичної сертифікації будівель.

Проектування. Настанова з розроблення та складання енергетичного паспорта будинків при новому будівництві та реконструкції: ДСТУ-Н Б А.2.2-5:2007. – [Чинний від 01.07.2008]. - К.: Мінрегіонбуд України, 2008. - 44 с. – (Державний стандарт України).

 

 

 

Енергетична сертифікація будівель ВНЗ/Олена Шевченко/НТУУ "КПІ"

 


Ключові слова: енергоефективність будівель, енергопотреби для опалення та охолодження, енергоспоживання при опаленні, енергоспоживання при охолодженні, енергоспоживання при гарячому водопостачанні, енергоспоживання при освітленні, енергетична сертифікація будівель, енергетична оцінка, енергетична оцінка, доставлена енергія, первинна енергія.

 

Приклад енергетичного паспорта будівлі - скачати.

Якщо ви є правовласником Настанова з розроблення та складання енергетичного паспорта будинків при новому будівництві та реконструкції і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: енергетичний паспорт, ДСТУ
Переглядів: 7514 | Загрузок: 1247 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 3

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Настанова з розроблення та складання енергетичного паспорта будинків при новому будівництві та реконструкції?
Щоб завантажити Настанова з розроблення та складання енергетичного паспорта будинків при новому будівництві та реконструкції перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДСТУ. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Настанова з розроблення та складання енергетичного паспорта будинків при новому будівництві та реконструкції?
Цей Настанова з розроблення та складання енергетичного паспорта будинків при новому будівництві та реконструкції розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Настанова з розроблення та складання енергетичного паспорта будинків при новому будівництві та реконструкції, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.