ДСТУ-Н Б А.2.2-11:2014 Настанова щодо проведення авторського нагляду за будівництвом

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДСТУ | КАК скачать?
2016-03-11, 18:39
Проектування
ДСТУ-Н Б А.2.2-11:2014
Настанова щодо проведення авторського нагляду за будівництвом

 


чинний з 01.07.2015
заміняє ДБН А.2.2-4-2003

ДСТУ містить рекомендації щодо здійснення авторського нагляду під час нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення будинків, будівель, споруд, лінійних об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури. Основні положення про авторський та технічний нагляд викладені у Законі України, а стандарт містить рекомендації по його проведенню.

Документ містить форми наказів та графіків проведення авторського нагляду.

Положення про договір на авторський нагляд викладені у Законі України.

дсту авторский надзор обложкаРекомендовані склад та зміст технічного завдання наведено у додатку А до ДСТУ-Н Б А.2.2-11, форма план-графіку виконання робіт з авторського нагляду – у додатку Б. Технічне завдання може бути доповнено й іншими пунктами в залежності від складності та особливостей об’єкта.

При тривалості будівництва більше року план-графік, за необхідності, слід коригувати у відповідності з об'ємами робіт на запланований рік.

За необхідності зміни обсягів робіт або продовженні здійснення авторського нагляду у строки, що не передбачені договором між проектувальником і замовником, рекомендується оформляти додатковою угодою.

 

Якщо ви є правовласником ДСТУ-Н Б А.2.2-11:2014 Настанова щодо проведення авторського нагляду за будівництвом і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: авторський нагляд
Переглядів: 61295 | Загрузок: 17262 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 4

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДСТУ-Н Б А.2.2-11:2014 Настанова щодо проведення авторського нагляду за будівництвом?
Щоб завантажити ДСТУ-Н Б А.2.2-11:2014 Настанова щодо проведення авторського нагляду за будівництвом перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДСТУ. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДСТУ-Н Б А.2.2-11:2014 Настанова щодо проведення авторського нагляду за будівництвом?
Цей ДСТУ-Н Б А.2.2-11:2014 Настанова щодо проведення авторського нагляду за будівництвом розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДСТУ-Н Б А.2.2-11:2014 Настанова щодо проведення авторського нагляду за будівництвом, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.