ДБН Проектування гідроізоляцій будівель і споруд

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДБН | КАК скачать?
2024-01-11, 12:57
ДБН В.2.6-XX:202X
Конструкції будинків і споруд.

Проектування гідроізоляцій будівель і споруд

 


Стадія - ПРОЕКТ

Ці норми встановлюють вимоги до проектування гідроізоляції будівельних конструкцій наземних і підземних частин будівель і споруд різного призначення.

Гідроізоляцію підземних споруд неглибокого закладання передбачено для глибин не більше 30 м, а гідроізоляцію підземних будівельних конструкцій глибокого закладання – для глибини понад 30 м до 110 м включно від поверхні.

Гідроізоляцію будівельних конструкцій на глибині більше 110 м, а також усередині тунелю слід проектувати з урахуванням конкретних умов закладання.

Цей ДБН не поширюються на гідротехнічні, транспортні і військові об’єкти.

Якщо ви є правовласником ДБН Проектування гідроізоляцій будівель і споруд і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 270 | Загрузок: 24 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДБН Проектування гідроізоляцій будівель і споруд?
Щоб завантажити ДБН Проектування гідроізоляцій будівель і споруд перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДБН. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДБН Проектування гідроізоляцій будівель і споруд?
Цей ДБН Проектування гідроізоляцій будівель і споруд розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДБН Проектування гідроізоляцій будівель і споруд, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.