Затверджено Правила охорони праці під час будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг.

Статус: у вільному доступі: Завантажити Різне | КАК скачать?
2010-02-15, 18:31
Затверджено Правила охорони праці під час будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг. Ці Правила поширюються на всіх суб'єктів господарювання незалежно від форми власності, які виконують роботи з будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування.

Зазначено, що працівники цієї галузі повинні забезпечуватися спецодягом,
спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту. При цьому на
кожному такому підприємстві повинні бути розроблені інструкції з охорони
праці.

Крім того, забороняється допускати до роботи працівників, які не пройшли
навчання та перевірку знань з питань охорони праці та пожежної безпеки,
та які не пройшли медичний огляд.

Наказ Держгірпромнагляду України від 28.12.09 р. № 216 набуде чинності з дня офіційного опублікування.Якщо ви є правовласником Затверджено Правила охорони праці під час будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг. і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Різне | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: Бесплатно, Карты, марьяж, скачать, Онлайн, игра, преферанс
Переглядів: 4694 | Загрузок: 699 | Рейтинг: 0.0/5, відгуків: 0

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Затверджено Правила охорони праці під час будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг.?
Щоб завантажити Затверджено Правила охорони праці під час будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг. перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Різне. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Затверджено Правила охорони праці під час будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг.?
Цей Затверджено Правила охорони праці під час будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг. розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Затверджено Правила охорони праці під час будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг., обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Різне за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Book містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.