ДБН В.2.6-198:2014 Сталеві конструкції. Норми проектування

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДБН | КАК скачать?
2020-01-13, 00:14

ДЕРЖАВНІ БУДІВЕЛЬНІ НОРМИ УКРАЇНИ

Сталеві конструкції
Норми проектування

ДБН В.2.6-198:2014


Чинний з 1 січня 2015 р.

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
ДБН В.2.6-198 поширюються на проектування сталевих конструкцій будинків, будівель і споруд (далі - споруди) різного призначення, що працюють за температури навколишнього середовища не вище ніж 100 °С і можливого короткочасного підвищення температури до 150 °С без ознак надзвичайної ситуації.
Норми встановлюють вимоги до проектування сталевих конструкцій, у тому числі при їх зведенні, реконструкції та ремонті, а також при визначенні придатності до експлуатації існуючих конструкцій.

При проектуванні сталевих конструкцій, що знаходяться в особливих умовах експлуатації (наприклад, конструкції доменних печей, магістральних і технологічних трубопроводів, резервуарів спеціального призначення, конструкцій споруд, що підлягають сейсмічним, інтенсивним температурним впливам або впливам агресивних середовищ, конструкцій гідротехнічних споруд), конструкцій унікальних споруд, а також спеціальних видів конструкцій (попередньо напружених, трансформованих, мобільних) необхідно дотримуватись додаткових вимог, які відображають особливості роботи цих конструкцій та передбачені відповідними будівельними нормами та нормативними документами.

Норми не розповсюджуються на проектування сталевих конструкцій мостів, транспортних тунелів і труб під насипами.

ДБН В.2.6-198 не поширюються на вибір технічних рішень та роботи щодо спеціального захисту сталевих конструкцій (вогнезахист, вторинний протикорозійний захист, вибухозахищеність тощо).

Надійність конструкцій повинна бути забезпечена відповідно до вимог ДБН В. 1.2-14.
При проектуванні конструкцій повинні бути забезпечені експлуатаційна придатність і безпечність протягом строку експлуатації, визначеного у завданні на проектування.

Розрахункові моделі несучих конструкцій
Рисунок 1 - Розрахункові моделі несучих конструкцій у вигляді стрижневих систем


Ключові слова: антенна споруда зв’язку, безпечність, виготовлення, гідротехнічна споруда річкова, гнучка стінка, гофрована стінка, граничні стани, довговічність, згинальні елементи, лінія контактної мережі транспорту, матеріали, міцність, монтаж, надійність, несуча здатність, опора, перфорована стінка, повітряна лінія електропередавання, проектування, розподільний пристрій, сталеві конструкції, стійкість.Якщо ви є правовласником ДБН В.2.6-198:2014 Сталеві конструкції. Норми проектування і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: ДБН, сталеві конструкції, проектування
Переглядів: 35282 | Загрузок: 6171 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 4

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДБН В.2.6-198:2014 Сталеві конструкції. Норми проектування?
Щоб завантажити ДБН В.2.6-198:2014 Сталеві конструкції. Норми проектування перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДБН. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДБН В.2.6-198:2014 Сталеві конструкції. Норми проектування?
Цей ДБН В.2.6-198:2014 Сталеві конструкції. Норми проектування розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДБН В.2.6-198:2014 Сталеві конструкції. Норми проектування, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.