Закон України "Про пожежну безпеку"

Статус: у вільному доступі: Завантажити Закони України | КАК скачать?
2011-12-18, 23:36

Закон України "Про пожежну безпеку"

Втратив чинність на користь Кодекс цивільного захисту України

Звісно дотримання правил пожежної безпеки є невід'ємною частиною державної діяльності щодо охорони життя та здоров'я людей, національного багатства і навколишнього природного середовища. Бо нерідкі випадки колосальних втрат внаслідок порушення простих правил.

Цей Закон визначає загальні правові, економічні та соціальні основи забезпечення пожежної безпеки на території України, регулює відносини державних органів, юридичних і фізичних осіб у цій галузі незалежно від виду їх діяльності та форм власності. Тож кожен повинен в своїй діяльності суворо виконувати всі положення закону та відповідні правила поводження.Якщо ви є правовласником Закон України "Про пожежну безпеку" і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Закони України | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 21928 | Загрузок: 3572 | Рейтинг: 4.0/5, відгуків: 2

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Закон України "Про пожежну безпеку"?
Щоб завантажити Закон України "Про пожежну безпеку" перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Закони України. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Закон України "Про пожежну безпеку"?
Цей Закон України "Про пожежну безпеку" розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Закон України "Про пожежну безпеку", обговорення та коментарі:

2012-08-13 Спам
1. Слава
djvjbgvf
Ответ:

Цей документ відноситься до категорії Закони України за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.