ДСТУ-Н Б А.2.2-12:2015 Метод розрахунку енергоспоживання при опаленні, охолодженні, вентиляції, освітленні та гарячому водопостачанні

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДСТУ | КАК скачать?
2014-12-02, 22:48
Проектування
Енергетична ефективність будівель

Метод розрахунку енергоспоживання при опаленні, охолодженні, вентиляції, освітленні та гарячому водопостачанні

ДСТУ-Н Б А.2.2-12:2015


Стандарт визначає національний метод розрахунку енергоспоживання будівлі та встановлює національні рішення стосовно розрахункового методу оцінки річного енергоспоживання при опаленні та охолодженні згідно з ДСТУ Б EN ISO 13790.

З метою здійснення повного розрахунку на рівні енергоспоживання при опаленні, охолодженні, вентиляції, гарячому водопостачанні, а також освітленні, цей стандарт встановлює національні рішення стосовно інших пов’язаних регіональних і міжнародних стандартів.

Методи розрахунку енергоефективності будівель згідно з ДСТУ Б EN ISO 13790:2011 «Енергоефективність будівель»

ДСТУ направлений на виконання вимог Директиви 2010/31/EU щодо енергетичної ефективності будівель, яка передбачає прийняття на національному рішенні процедуру енергетичної сертифікації;
Сприяє Ггармонізації нормативної бази ЄС з урахуванням національних особливостей щодо методів розрахунку теплотехнічних показників та характеристик енергоефективності інженерних систем;
ДСТУ надає національні рішення відповідно до ДСТУ EN ISO 13790:2011 та інших Європейський Норм.енергоефективність будівель, енергопотреби для опалення та охолодження, енергоспоживання при опаленні, енергоспоживання при охолодженні, енергоспоживання при гарячому водопостачанні, енергоспоживання при освітленні, теплопередача вентиляцією, теплопередача трансмісією, теплонадходження, тепловтрати, додаткова енергія.Якщо ви є правовласником ДСТУ-Н Б А.2.2-12:2015 Метод розрахунку енергоспоживання при опаленні, охолодженні, вентиляції, освітленні та гарячому водопостачанні і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: розрахунок, енергоспоживання, опалення, ДСТУ, енергоефективність
Переглядів: 11362 | Загрузок: 1467 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 3

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДСТУ-Н Б А.2.2-12:2015 Метод розрахунку енергоспоживання при опаленні, охолодженні, вентиляції, освітленні та гарячому водопостачанні?
Щоб завантажити ДСТУ-Н Б А.2.2-12:2015 Метод розрахунку енергоспоживання при опаленні, охолодженні, вентиляції, освітленні та гарячому водопостачанні перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДСТУ. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДСТУ-Н Б А.2.2-12:2015 Метод розрахунку енергоспоживання при опаленні, охолодженні, вентиляції, освітленні та гарячому водопостачанні?
Цей ДСТУ-Н Б А.2.2-12:2015 Метод розрахунку енергоспоживання при опаленні, охолодженні, вентиляції, освітленні та гарячому водопостачанні розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДСТУ-Н Б А.2.2-12:2015 Метод розрахунку енергоспоживання при опаленні, охолодженні, вентиляції, освітленні та гарячому водопостачанні, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.