ДБН Б.1.1-11:2011 Склад і зміст схем планування території Автономної Республіки Крим та областей України

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДБН | КАК скачать?
2012-07-04, 23:24

ДЕРЖАВНІ БУДІВЕЛЬНІ НОРМИ УКРАЇНИ
Система містобудівної документації

Склад і зміст схем планування території Автономної Республіки Крим та областей України

ДБН Б.1.1-11:2011

RU: Система градостроительной документации. Состав и содержание схем планировки территории Автономной Республики Крым и областей Украины
EN: System arhitectural town planning documentation. Structure and content sheme planning territory Autonomous Republic the Crimea and regiones Ukraine


чинні з 01.10.2011 р. Замінено на ДБН Б.1.1-13:2012 Склад та зміст містобудівної документації на державному та регіональному рівнях

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

1.1 Ці Норми встановлюють вимоги до складу та змісту схем планування території Автономної Республіки Крим та областей України.
1.2 Ці Норми призначені для застосування органами державної виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, юридичними та фізичними особами.

НОРМАТИВНІ ПОСИЛАННЯ

ДБН Б.1.1-5:2007 Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) у містобудівній документації.

ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПОНЯТЬ

У цих Нормах вживаються терміни, встановлені Законом України "Про планування і забудову територій": Генеральна схема планування території України; схема планування території; територія.

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

4.1 Основним завданням планування території на регіональному рівні є:
- врахування та конкретизація рішень Генеральної схеми планування території України у сфері вдосконалення системи розселення; визначення територій, розвиток яких потребує державної підтримки; розвиток національної екологічної мережі, інженерно-транспортної, соціальної інфраструктури та історико-культурної спадщини;
- врахування загальнодержавних та регіональних інтересів при плануванні розвитку окремих галузей економіки, розробленні цільових програм розвитку регіонів, формуванні транскордонних регіонів, транспортно-комунікаційних коридорів, зон із спеціальним режимом використання;
- розроблення раціональної планувальної організації території регіону в частині: забезпечення оптимальних умов проживання населення, раціонального використання природних ресурсів, розвитку галузей господарського комплексу, охорони навколишнього природного середовища, забезпечення цивільного захисту населення і територій, пожежної та техногенної безпеки, збереження цінних об'єктів матеріальної культури, захисту населених пунктів і територій від небезпечних геологічних та гідрогеологічних процесів, створення транспортної та інженерної інфраструктури.
4.2 Схема планування території є містобудівною документацією і розробляється на розрахунковий період, що складає 20 років зі строку затвердження проекту.
Схема планування території розробляється, як правило, в одну стадію (проект). У залежності від складності об'єкта проектування та умов фінансування схема планування території може виконуватись у дві стадії. Перша стадія (концепція господарського та містобудівного розвитку області (АРК)) визначає основні напрямки господарського і територіального розвитку регіону безвідносно до строку реалізації. Другою стадією є проект "Схема планування території області (АРК)".
4.3 Схема планування території розробляється на територію Автономної Республіки Крим, області.
4.4 Схема планування території повинна містити принципові рішення з функціонального зонування території за видами переважного використання, з планувальної організації території, взаємопов'язаного комплексного розміщення основних об'єктів промисловості, транспорту та інженерної інфраструктури, захисту населених пунктів від небезпечних геологічних і гідрогеологічних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони нерухомих об'єктів культурної спадщини, формування національної екологічної мережі.
4.5 Схему планування території розробляють відповідно до завдання на розроблення (додаток Б), затвердженого в установленому порядку (головою обласної державної адміністрації або головою Кабінету Міністрів Автономної Республіки Крим). Склад і зміст вихідних даних для розроблення схеми планування території області (АРК), які надає замовник, визначають згідно з додатком В.

Ключові слова: схема планування території, територія, регіон, містобудівна документація, геоінформаційні технології.Якщо ви є правовласником ДБН Б.1.1-11:2011 Склад і зміст схем планування території Автономної Республіки Крим та областей України і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: регіон, геоінформаційні технології, містобудівна документація, Територія, схема планування території
Переглядів: 6742 | Загрузок: 536 | Рейтинг: 0.0/5, відгуків: 0

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДБН Б.1.1-11:2011 Склад і зміст схем планування території Автономної Республіки Крим та областей України?
Щоб завантажити ДБН Б.1.1-11:2011 Склад і зміст схем планування території Автономної Республіки Крим та областей України перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДБН. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДБН Б.1.1-11:2011 Склад і зміст схем планування території Автономної Республіки Крим та областей України?
Цей ДБН Б.1.1-11:2011 Склад і зміст схем планування території Автономної Республіки Крим та областей України розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДБН Б.1.1-11:2011 Склад і зміст схем планування території Автономної Республіки Крим та областей України, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.