Розрахунок сталевих конструкцій будівель за Єврокодом 3

Статус: у вільному доступі: Завантажити Посібники | КАК скачать?
2015-04-20, 21:25

Розрахунок сталевих конструкцій будівель відповідно до Єврокодів 3 і національними програмами Україні


розроблено Українським Центром Сталевого Будівництва
мова - російська, формат - .pdf

Проектування металоконструкцій до 1 липня 2013 року в Україні здійснювалося виключно у відповідності з національними нормативними документами (ДБН, СНиП, ДСТУ і т. Д.). Після вказаної дати було затверджено нормативна база, що дозволяє альтернативне використання при проектуванні будівельних конструкцій європейських норм - Єврокодів. Повністю використання Єврокодів стало правомірним з 1 липня 2014 після затвердження до них національних програм, які враховують специфіку будівельної галузі в Україні.

Для металоконструкцій базовим документом є ДСТУ-Н Б EN 1993-1-1 і його національне додаток. Іншими основоположними нормами, які у цій публікації, також є частини Єврокодів ДСТУ-Н Б EN 1990 і ДСТУ-Н Б EN 1991-1-1 з відповідними національними додатками, які визначають основні навантаження і впливи. Зазначені документи охоплюють всі аспекти проектування найбільш застосовних типів будівель і споруд із сталевих конструкцій.

Ця публікація призначена для першого ознайомлення інженера-проектувальника з основними правилами проектування згідно гармонізованим європейським нормам при розрахунку будинків в короткому викладі. Всі неосвітлені в публікації положення розрахунку є тематикою наступних публікацій Українського Центру Сталевого Будівництва.

Публікація містить ключові вимоги ДСТУ-Н Б EN 1990, ДСТУ-Н Б EN 1991-1-1 і окремих частин ДСТУ-Н Б EN 1993 (в основному Частини 1-1, але також Частин 1-5, 1-8 і 1 -10). Допоміжна інформація виділена сірим фоном для відмінності від положень Єврокодів і їх національних додатків.Якщо ви є правовласником Розрахунок сталевих конструкцій будівель за Єврокодом 3 і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Посібники | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: сталеві конструкції, посібник, Єврокод, ДСТУ, проектування
Переглядів: 3189 | Загрузок: 378 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Розрахунок сталевих конструкцій будівель за Єврокодом 3?
Щоб завантажити Розрахунок сталевих конструкцій будівель за Єврокодом 3 перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Посібники. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Розрахунок сталевих конструкцій будівель за Єврокодом 3?
Цей Розрахунок сталевих конструкцій будівель за Єврокодом 3 розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Розрахунок сталевих конструкцій будівель за Єврокодом 3, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Посібники за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Book містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.