Термінологічний словник (перша редакція)

Статус: у вільному доступі: Завантажити Різне | КАК скачать?
2013-05-29, 18:01

Термінологічний словник ДСТУ

(перша редакція)


Словник призначено для фахівців, які використовують Єврокоди у своїй професійній діяльності.
З чотирьох з половиною тисяч термінів, що складають термінологічну основу всіх 58 частин Єврокодів, були відібрані найбільш уживані.

Завданням укладачів словника була допомога в однозначному розумінні термінів при використанні Єврокодів. Для зручності користувачів словник представлений у трьох мовних варіантах – англійською, українською та російською мовами, з розташуванням термінів по предмету їх застосування в порядку зростання номерів Єврокодів.

Словник підготовлено Гордеєвим В.М., першим заступником генерального директора з наукової роботи ТОВ «Український інститут сталевих конструкцій імені В.М. Шимановського», д.т.н., проф.; Перельмутером А.В., головним науковим співробітником Науково-виробничого товариства «СКАД-СОФТ», д.т.н.; Мущановим В.П., проректором з наукової роботи Донбаської національної академії будівництва та архітектури, д.т.н., проф., у співпраці з іншими спеціалістами, що беруть участь у розвитку нормативної бази у будівництві та впровадженні європейського досвіду проектування за Єврокодами.

Зауваження та пропозиції приймаються Гордеєвим Вадимом Миколайовичем за адресою: ТОВ «Український інститут сталевих конструкцій імені В.М. Шимановського», вул. В.Шимановського 2/1, Київ, 02660; або на електронну адресу: gor@urdisc.com.ua.Якщо ви є правовласником Термінологічний словник (перша редакція) і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Різне | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 4798 | Загрузок: 502 | Рейтинг: 0.0/5, відгуків: 0

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Термінологічний словник (перша редакція)?
Щоб завантажити Термінологічний словник (перша редакція) перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Різне. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Термінологічний словник (перша редакція)?
Цей Термінологічний словник (перша редакція) розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Термінологічний словник (перша редакція), обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Різне за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Book містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.