Постанова Про Порядок затвердження титулів будов

Статус: у вільному доступі: Завантажити Постанова | КАК скачать?
2013-04-08, 23:10
Кабінет Міністрів України
Постанова
від 8 вересня 1997 р. N 995

Про Порядок затвердження титулів будов (об'єктів), будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів або коштів підприємств державної власності


остання редакція 3 жовтня 2012 року

Титул будови (об'єкта) визначає основні техніко-економічні показники будови і містить такі відомості: найменування будови та її місцезнаходження, найменування забудовника, сфера управління, до якої вона належить, галузь, характер будівництва (нове будівництво, розширення, реконструкція, технічне переоснащення підприємства, об'єкта, споруди), обсяг капіталовкладень, вартість основних фондів та завдання щодо введення в дію потужностей на весь період будівництва з розподілом капітальних вкладень за роками з урахуванням нормативної тривалості будівництва.

Внутрішньобудівельний титул будови (об'єкта) складається замовником на основі погодженого та затвердженого в установленому порядку титулу будови. У ньому визначаються об'єкти та споруди, будівництво яких здійснюватиметься у плановому році, зазначається їх кошторисна вартість та залишок її на початок року, обсяг капітальних вкладень на рік, у тому числі витрати замовника.

Якщо ви є правовласником Постанова Про Порядок затвердження титулів будов і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Постанова | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: будівництво, бюджет, полстанова
Переглядів: 6519 | Загрузок: 456 | Рейтинг: 4.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Постанова Про Порядок затвердження титулів будов?
Щоб завантажити Постанова Про Порядок затвердження титулів будов перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Постанова. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Постанова Про Порядок затвердження титулів будов?
Цей Постанова Про Порядок затвердження титулів будов розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Постанова Про Порядок затвердження титулів будов, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Постанова за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.