Закон України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного архітектурно-будівельного контролю

Статус: у вільному доступі: Завантажити Закони України | КАК скачать?
2009-07-29, 13:33
Закон України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного архітектурно-будівельного контролю та сприяння інвестиційній діяльності у будівництвіЯкщо ви є правовласником Закон України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного архітектурно-будівельного контролю і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Закони України | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 3881 | Загрузок: 547 | Рейтинг: 4.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Закон України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного архітектурно-будівельного контролю?
Щоб завантажити Закон України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного архітектурно-будівельного контролю перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Закони України. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Закон України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного архітектурно-будівельного контролю?
Цей Закон України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного архітектурно-будівельного контролю розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Закон України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Закони України за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.