проект Зміна №3 до ДБН В.2.2-4-97 "Будинки та споруди дошкільних навчальних закладів"

Статус: у вільному доступі: Завантажити Проекти документів | КАК скачать?
2012-11-05, 20:17
ДЕРЖАВНІ БУДІВЕЛЬНІ НОРМИ УКРАЇНИ
Будинки і споруди
БУДИНКИ ТА СПОРУДИ
ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ДБН В.2.2-4-97
Зміна № 3

(проект, перша редакція)


У проекті Зміни № 3 ДБН В.2.2-4-97 визначені загальні положення, вимоги до об’ємно-планувальних рішень будинків, складу і площ їх приміщень, технічних вимог щодо проектування спеціальних дошкільних навчальних закладів для дітей з порушенням фізичного та розумового розвитку.

Зміна № 3 ДБН В.2.2-3-97 буде складатися із доповнень у такі розділи: сфера застосування, загальні положення щодо проектування, вимоги до забудови ділянок, об’ємно-планувальні рішення, протипожежні вимоги, інженерне обладнання, а також додатки.
Зокрема, будуть внесені доповнення стосовно складуі площ приміщень будинків спеціальних дошкільних навчальних закладів для дітей з порушенням фізичного та розумового розвитку, термінів та визначень понять, нормативних посилань.

Зауваження та пропозиції направляти за адресою розробника ПАТ «Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву (КиївЗНДІЕП)»: 01133, м. Київ, бульв. Лесі Українки, 26, контактна особа – Куцевич Вадим Володимирович, е-mail: iso_zndiep@ukr.net, тел.: (044) 286 24 09.Якщо ви є правовласником проект Зміна №3 до ДБН В.2.2-4-97 "Будинки та споруди дошкільних навчальних закладів" і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Проекти документів | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: Зміна, проект, дошкільні заклади, ДБН В.2.2-4-97
Переглядів: 4151 | Загрузок: 520 | Рейтинг: 4.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити проект Зміна №3 до ДБН В.2.2-4-97 "Будинки та споруди дошкільних навчальних закладів"?
Щоб завантажити проект Зміна №3 до ДБН В.2.2-4-97 "Будинки та споруди дошкільних навчальних закладів" перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Проекти документів. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити проект Зміна №3 до ДБН В.2.2-4-97 "Будинки та споруди дошкільних навчальних закладів"?
Цей проект Зміна №3 до ДБН В.2.2-4-97 "Будинки та споруди дошкільних навчальних закладів" розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про проект Зміна №3 до ДБН В.2.2-4-97 "Будинки та споруди дошкільних навчальних закладів", обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Проекти документів за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.