ВНТП-АПК-11.07 Комбікормові підприємства

Статус: у вільному доступі: Завантажити ВНТП | КАК скачать?
2013-06-16, 10:49
Відомчі норми технологічного проектування
ВНТП-АПК-11.07
Комбікормові підприємства


чинні з 1 серпня 2007 року
на зміну ВНТП-СГіП-46-11-96

Ці відомчі норми технологічного проектування встановлюють основні положення та технологічні правила проектування нових, реконструкції та технологічного переобладнання існуючих державних та міжгосподарчих підприємств, заводів і цехів по приготуванню комбікормів, сухих кормів, мішанок переважно із місцевої сировини (фуражна сировина, відходи збирання та післязбиральної обробки урожаю, трав'яне борошно та іп.) і білково-вітамінних, мінеральних добавок та преміксів промислового виробництва.

Дякуємо користувачу Малюк з dwg.ru

с.43Якщо ви є правовласником ВНТП-АПК-11.07 Комбікормові підприємства і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ВНТП | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: завод, ВНТП, комбікорм
Переглядів: 4624 | Загрузок: 528 | Рейтинг: 4.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ВНТП-АПК-11.07 Комбікормові підприємства?
Щоб завантажити ВНТП-АПК-11.07 Комбікормові підприємства перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ВНТП. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ВНТП-АПК-11.07 Комбікормові підприємства?
Цей ВНТП-АПК-11.07 Комбікормові підприємства розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ВНТП-АПК-11.07 Комбікормові підприємства, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ВНТП за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.