ДСН 239-96 Державні санітарні норми і правила захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань

Статус: у вільному доступі: Завантажити СанПиН | КАК скачать?
2011-12-26, 01:56

ДСН 239-96


Державні санітарні норми і правила захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань


Охорона здоров'я населення від впливу електромагнітних випромінювань має важливе біологічне та соціально-економічне значення. Особливо при цьому приділяється санітарному нагляду за джерелами цих випромінювань.Якщо ви є правовласником ДСН 239-96 Державні санітарні норми і правила захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: СанПиН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: санітарні норми
Переглядів: 16039 | Загрузок: 4138 | Рейтинг: 4.5/5, відгуків: 2

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДСН 239-96 Державні санітарні норми і правила захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань?
Щоб завантажити ДСН 239-96 Державні санітарні норми і правила захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом СанПиН. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДСН 239-96 Державні санітарні норми і правила захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань?
Цей ДСН 239-96 Державні санітарні норми і правила захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДСН 239-96 Державні санітарні норми і правила захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії СанПиН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.