ДСанПіН 2.2.7.029-99 Гігієнічні вимоги щодо поводження з промисловими відходами та визначення їх класу небезпеки для здоров'я населення

Статус: у вільному доступі: Завантажити СанПиН | КАК скачать?
2018-02-07, 07:40

ДСанПіН 2.2.7.029-99
Гігієнічні вимоги щодо поводження з промисловими відходами та визначення їх класу небезпеки для здоров'я населення


ДСанПіН 2.2.7.029-99 замінює наступні документи:

  • Санітарних правил "Порядок накопления, транспортировки, обезвреживания и захоронения токсичных промышленных отходов" № 3183-84,
  • Нормативного документу "Предельное количество токсичных промышленных отходов, допускаемое для складирования в накопителях (полигонах) твердых бытовых отходов" №3897-85,
  • "Предельное содержание токсичных соединений в промышленных отходах, обусловливающее отнесение этих отходов к категории по токсичности" №3170-84 ,
  • "Предельное количество накопления токсичных промышленных отходов на территории предприятия (организации)" № 3209-85,
  • "Методические рекомендации по определению класса токсичности промышленных отходов" №4286-87


Державні санітарні правила та норми поширюються на громадян України, іноземців та осіб без громадянства, підприємства, установи та організації усіх форм власності, а також органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, діяльність яких пов'язана з поводженням з відходами.

Кожне промислове підприємство повинне розробити інструкцію та план заходів щодо збирання і тимчасового розміщення (зберігання) промислових відходів на промислових майданчиках відповідно I, II та III класів небезпеки.

Якщо ви є правовласником ДСанПіН 2.2.7.029-99 Гігієнічні вимоги щодо поводження з промисловими відходами та визначення їх класу небезпеки для здоров'я населення і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: СанПиН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: відходи, утилізація відходів, промислові відходи
Переглядів: 6842 | Загрузок: 1011 | Рейтинг: 4.3/5, відгуків: 6

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДСанПіН 2.2.7.029-99 Гігієнічні вимоги щодо поводження з промисловими відходами та визначення їх класу небезпеки для здоров'я населення?
Щоб завантажити ДСанПіН 2.2.7.029-99 Гігієнічні вимоги щодо поводження з промисловими відходами та визначення їх класу небезпеки для здоров'я населення перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом СанПиН. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДСанПіН 2.2.7.029-99 Гігієнічні вимоги щодо поводження з промисловими відходами та визначення їх класу небезпеки для здоров'я населення?
Цей ДСанПіН 2.2.7.029-99 Гігієнічні вимоги щодо поводження з промисловими відходами та визначення їх класу небезпеки для здоров'я населення розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДСанПіН 2.2.7.029-99 Гігієнічні вимоги щодо поводження з промисловими відходами та визначення їх класу небезпеки для здоров'я населення, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії СанПиН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.