НПАОП 0.00-4.15-98 - Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Статус: у вільному доступі: Завантажити НПАОП | КАК скачать?
2023-01-18, 22:03
НПАОП 0.00-4.15-98
Положення про розробку інструкцій з охорони праці


I. Загальні положення
1. Це Положення встановлює вимоги до змісту, побудови і викладення інструкцій з охорони праці, що діють в межах підприємства, установи, організації (далі - інструкція).

2. Вимоги цього Положення поширюються на всіх юридичних та фізичних осіб, які відповідно до законодавства використовують найману працю.

3. Інструкція є актом з охорони праці підприємства, установи, організації незалежно від форм власності та видів їх діяльності (далі - підприємство), що містить обов'язкові для дотримання працівниками вимоги з охорони праці при виконанні ними робіт певного виду або за певною професією на всіх робочих місцях, у виробничих приміщеннях, на території підприємства, будівельних майданчиках або в інших місцях, де за дорученням роботодавця чи уповноваженого ним органу (далі - роботодавець) виконуються ці роботи, трудові чи службові обов'язки.

4. Інструкції розробляються на основі нормативно-правових актів з охорони праці, технологічної документації підприємства з урахуванням конкретних умов виробництва та вимог безпеки, викладених в експлуатаційній та ремонтній документації підприємств - виготовлювачів устаткування, що використовується на цьому підприємстві.

Інструкції затверджуються роботодавцем і є обов'язковими для дотримання працівниками відповідних професій або виконавцями відповідних робіт на цьому підприємстві.

5. Інструкції мають відповідати законодавству про охорону праці.

6. Інструкції повинні містити тільки ті вимоги щодо охорони праці, дотримання яких самими працівниками є обов'язковим. Порушення працівником цих вимог розглядається роботодавцем як порушення нормативно-правових актів з охорони праці та актів з охорони праці, що діють у межах підприємства.Якщо ви є правовласником НПАОП 0.00-4.15-98 - Положення про розробку інструкцій з охорони праці і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: НПАОП | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 17601 | Загрузок: 2696 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити НПАОП 0.00-4.15-98 - Положення про розробку інструкцій з охорони праці?
Щоб завантажити НПАОП 0.00-4.15-98 - Положення про розробку інструкцій з охорони праці перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом НПАОП. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити НПАОП 0.00-4.15-98 - Положення про розробку інструкцій з охорони праці?
Цей НПАОП 0.00-4.15-98 - Положення про розробку інструкцій з охорони праці розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про НПАОП 0.00-4.15-98 - Положення про розробку інструкцій з охорони праці, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії НПАОП за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.