ГОСТ 2.004-88. Общие требования к выполнению конструкторских и технологических документов на печатающих и графических устройствах вывода ЭВМ

Статус: у вільному доступі: Завантажити ГОСТ | КАК скачать?
2012-04-02, 01:03
ГОСУДАРСТВЕННЫЙ СТАНДАРТ СОЮЗА ССР

ГОСТ 2.004-88
ЕДИНАЯ СИСТЕМА КОНСТРУКТОРСКОЙ ДОКУМЕНТАЦИИ
ОБЩИЕ ТРЕБОВАНИЯ К ВЫПОЛНЕНИЮ КОНСТРУКТОРСКИХ И ТЕХНОЛОГИЧЕСКИХ ДОКУМЕНТОВ НА ПЕЧАТАЮЩИХ И ГРАФИЧЕСКИХ УСТРОЙСТВАХ ВЫВОДА ЭВМ


Цей стандарт поширюється на конструкторські документи виробів всіх галузей промисловості, технологічні документи виробів машинобудівної і приладобудівної промисловості, а також проектну документацію для будівництва і встановлює вимоги до виконання конструкторських, технологічних і проектних документів (далі - документів) на паперових носіях, одержуваних з використанням пристроїв виводу ЕОМ.

основні терміни: гост, документов, допускается, черт, дата, подп дата ,формат, подп, инв, обозначениеЯкщо ви є правовласником ГОСТ 2.004-88. Общие требования к выполнению конструкторских и технологических документов на печатающих и графических устройствах вывода ЭВМ і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ГОСТ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 5327 | Загрузок: 1061 | Рейтинг: 0.0/5, відгуків: 0

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ГОСТ 2.004-88. Общие требования к выполнению конструкторских и технологических документов на печатающих и графических устройствах вывода ЭВМ?
Щоб завантажити ГОСТ 2.004-88. Общие требования к выполнению конструкторских и технологических документов на печатающих и графических устройствах вывода ЭВМ перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ГОСТ. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ГОСТ 2.004-88. Общие требования к выполнению конструкторских и технологических документов на печатающих и графических устройствах вывода ЭВМ?
Цей ГОСТ 2.004-88. Общие требования к выполнению конструкторских и технологических документов на печатающих и графических устройствах вывода ЭВМ розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ГОСТ 2.004-88. Общие требования к выполнению конструкторских и технологических документов на печатающих и графических устройствах вывода ЭВМ, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ГОСТ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.