Файли
 › 
 › 

ДСТУ Настанова з розроблення документації з підтримання експлуатаційної придатності об’єктів будівництва

Статус: завантаження цього документа тимчасово обмежене. 2018-04-23, 07:11
НАЦІОНАЛЬНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ
Настанова з розроблення документації з підтримання експлуатаційної придатності об’єктів будівництва
ДСТУ Н А.2.2-Х:201Х

остаточна редакція


Вводиться вперше

Цей Стандарт встановлює загальні вимоги до складу та змісту розділу з підтримання експлуатаційної придатності та надійності (ПЕПН) у складі проектної документації на будівництво, реконструкцію, технічне переоснащення (далі – будівництво) будівель, будинків, споруд, об'єктів виробничого та невиробничого призначення, лінійних об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури (далі – об’єктів будівництва).
У Стандарті встановлений склад та зміст розділу ПЕПН на таких стадіях розробки проектної документації: проект (П) (затверджувальна частина робочого проекту (РП), робочий проект (РП), робоча документація (Р).

Ключові слова:


Проектування, будівництво, об'єкт будівництва, експлуатація, експлуатаційна придатність, надійності, проектна документація.

БІБЛІОГРАФІЯ:


А.Я. Барашиков, О.М. Малишев «Оцінювання технічного стану будівельних та інженерних споруд». Київ, «Основа», 2008Вибачте, але завантаження ДСТУ Настанова з розроблення документації з підтримання експлуатаційної придатності об’єктів будівництва обмежене.


>> Щоб отримати документ оплатіть замовлення (99 грн) <<


✔ Звичайна ціна - 290 грн. Економія 191 грн (66%);
✔ У вартість ДСТУ включено майбутні Зміни та Доповнення;
✔ Оплата картою Visa/MasterCard, або Приват24;
pdf-формат можна відкрити на будь-якому пристрої;
✔ Вам надішлють Посилання, що діє 24/7.

Якщо ви є правовласником ДСТУ Настанова з розроблення документації з підтримання експлуатаційної придатності об’єктів будівництва і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: об'єкт будівництва, Експлуатація, будівництво, проектування, експлуатаційна придатність
Переглядів: 631 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Потрібен Проект за ДСТУ Настанова з розроблення документації з підтримання експлуатаційної придатності об’єктів будівництва? Заповни форму!

Корисний матеріал? Поширюй!

Відгуки про ДСТУ Настанова з розроблення документації з підтримання експлуатаційної придатності об’єктів будівництва, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.