ДСТУ Настанова з розроблення документації з підтримання експлуатаційної придатності об’єктів будівництва

Статус: завантаження цього документа тимчасово обмежене. 2018-04-23, 07:11
НАЦІОНАЛЬНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ
Настанова з розроблення документації з підтримання експлуатаційної придатності об’єктів будівництва
ДСТУ Н А.2.2-Х:201Х

остаточна редакція


Вводиться вперше

Цей Стандарт встановлює загальні вимоги до складу та змісту розділу з підтримання експлуатаційної придатності та надійності (ПЕПН) у складі проектної документації на будівництво, реконструкцію, технічне переоснащення (далі – будівництво) будівель, будинків, споруд, об'єктів виробничого та невиробничого призначення, лінійних об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури (далі – об’єктів будівництва).
У Стандарті встановлений склад та зміст розділу ПЕПН на таких стадіях розробки проектної документації: проект (П) (затверджувальна частина робочого проекту (РП), робочий проект (РП), робоча документація (Р).

Ключові слова:


Проектування, будівництво, об'єкт будівництва, експлуатація, експлуатаційна придатність, надійності, проектна документація.

БІБЛІОГРАФІЯ:


А.Я. Барашиков, О.М. Малишев «Оцінювання технічного стану будівельних та інженерних споруд». Київ, «Основа», 2008Вибачте, але завантаження ДСТУ Настанова з розроблення документації з підтримання експлуатаційної придатності об’єктів будівництва обмежене.

Якщо він вам конче потрібен - залиште заявку адміністрації для швидкого вирішення.

Шукаємо фінінсування для поширення цього документа

Допоможіть нам з фінансуванням проекту за цим посиланням - >> https://secure.wayforpay.com/payment/sd0b4d652828e

Якщо ви є правовласником ДСТУ Настанова з розроблення документації з підтримання експлуатаційної придатності об’єктів будівництва і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: об'єкт будівництва, Експлуатація, будівництво, проектування, експлуатаційна придатність
Переглядів: 1103 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

Як завантажити ДСТУ Настанова з розроблення документації з підтримання експлуатаційної придатності об’єктів будівництва?

Щоб завантажити ДСТУ Настанова з розроблення документації з підтримання експлуатаційної придатності об’єктів будівництва перейдіть за посиланням під описом ДСТУ.

Як купити ДСТУ Настанова з розроблення документації з підтримання експлуатаційної придатності об’єктів будівництва?

Цей ДСТУ Настанова з розроблення документації з підтримання експлуатаційної придатності об’єктів будівництва розповсюджується зазвичай безкоштовно.

Відгуки про ДСТУ Настанова з розроблення документації з підтримання експлуатаційної придатності об’єктів будівництва, обговорення та коментарі:

Ім`я *:
Email *:
Код *:

Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.


Відеоінструкція: як звантажити

Відео як звантажити ДСТУ Настанова з розроблення документації з підтримання експлуатаційної придатності об’єктів будівництва