ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 Проведення робіт з улаштування ізоляційних, оздоблювальних, захисних покриттів стін, підлог і покрівель

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДСТУ | КАК скачать?
2014-08-14, 07:59
Настанова щодо проведення робіт з улаштування ізоляційних, оздоблювальних, захисних покриттів стін, підлог і покрівель будівель і споруд

ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013


(СНиП 3.04.01-87, MOD)


Настоящие строительные нормы и правила распространяются на производство и приемку работ по устройству изоляционных, отделочных, защитных покрытий и полов зданий и сооружений, за исключением работ, обусловленных особыми условиями эксплуатации зданий и сооружений.

Ключові слова: правила та норми виконання робіт з улаштування ізоляційних, оздоблювальних та захисних покриттів в конструкціях будинків споруд та обладнання, Оздоблювальні роботи, улаштування покрівлі, улаштування підлог, правила та норми виконання антикорозійних робіт, правила та норми виконання засклення, монтажу підвісних стель, теплоізоляційних робіт, штукатурних робіт.Якщо ви є правовласником ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 Проведення робіт з улаштування ізоляційних, оздоблювальних, захисних покриттів стін, підлог і покрівель і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: ДСТУ, ізоляція
Переглядів: 27428 | Загрузок: 8467 | Рейтинг: 4.8/5, відгуків: 6

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 Проведення робіт з улаштування ізоляційних, оздоблювальних, захисних покриттів стін, підлог і покрівель?
Щоб завантажити ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 Проведення робіт з улаштування ізоляційних, оздоблювальних, захисних покриттів стін, підлог і покрівель перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДСТУ. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 Проведення робіт з улаштування ізоляційних, оздоблювальних, захисних покриттів стін, підлог і покрівель?
Цей ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 Проведення робіт з улаштування ізоляційних, оздоблювальних, захисних покриттів стін, підлог і покрівель розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 Проведення робіт з улаштування ізоляційних, оздоблювальних, захисних покриттів стін, підлог і покрівель, обговорення та коментарі:

2016-01-12 Спам
1. andrey
Для тех кому очень нужен ссылка на сам ДСТУ.
Не смог выложить сюда.
Ответ: Дякуємо за інформацію!

Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.