ДСТУ 4163:2020 Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДСТУ | КАК скачать?
2021-10-21, 11:21

НАЦІОНАЛЬНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ

Державна уніфікована система документації

УНІФІКОВАНА СИСТЕМА ОРГАНІЗАЦІЙНО-РОЗПОРЯДЧОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Вимоги до оформлення документів

ДСТУ 4163:2020

Чинний від 2021–09–01

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

ДСТУ 4163 поширюється на організаційно-розпорядчі документи незалежно від носія інформації (далі — документи), зокрема на: організаційні (положення, статути, посадові інструкції, штатні розписи тощо); розпорядчі (постанови, рішення, накази, розпорядження); інформаційно-аналітичні (акти, довідки, доповідні записки, пояснювальні записки, службові листи тощо) документи, створювані в результаті діяльності державних органів, органів місцевого самоврядування, установ, підприємств, організацій та інших юридичних осіб (далі — юридична особа) незалежно від їхнього функціонально-цільового призначення, рівня і масштабу діяльності та форми власності.

Цей стандарт установлює: склад реквізитів документів; вимоги до змісту та місця розташування реквізитів у документах; вимоги до бланків та оформлення документів; вимоги до виготовлення документів.

Вимоги ДСТУ 4163 щодо оформлення реквізитів можуть бути поширені на всі класи уніфі- кованих систем документації.

Стандарт визначає склад і зміст постійної інформації реквізитів для організаційно-розпорядчих документів незалежно від носія інформації.

 
Якщо ви є правовласником ДСТУ 4163:2020 Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: ДСТУ
Переглядів: 13433 | Загрузок: 3349 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 2

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДСТУ 4163:2020 Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації?
Щоб завантажити ДСТУ 4163:2020 Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДСТУ. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДСТУ 4163:2020 Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації?
Цей ДСТУ 4163:2020 Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДСТУ 4163:2020 Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.