ДСТУ-Н Б Д.1.1-5:2013 Визначення розміру коштів на титульні тимчасові будівлі та споруди і інщі витрати

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДСТУ | КАК скачать?
2013-12-21, 16:22
ДБН герб
НАЦІОНАЛЬНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ
Кошторисна документація

Визначення розміру коштів на титульні тимчасові будівлі та споруди і інщі витрати у вартості будівництва

ДСТУ-Н Б Д.1.1-5:2013


Уведено на зміну ДБН Д.1.1-1-2000.
Чинний з 1 січня 2014 р.

Рос.: Руководство по определению размера средств на титульные временные здания и сооружения и прочие затраты в стоимости строительства
Англ.: Guidance on the determination of the amount of funds of the title temporary buildings and facilities and other expenses in the cost of construction

ДСТУ-Н Б Д.1.1-5 установлює основні положення з визначення розміру коштів на титульні тимчасові будівлі та споруди і на інші витрати у вартості нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту та технічного переоснащення будинків, будівель і споруд будь-якого призначення, їх комплексів, лінійних об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури, а також реставрації пам'яток архітектури та містобудування (далі - будівництво). Стандарт розроблено в розвиток ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визна- чення вартості будівництва».

ДСТУ-Н Б Д.1.1-5 призначено для визначення розміру коштів на тимчасові будівлі та споруди і на інші витрати у вартості будівництва об'єктів, що споруджуються за рахунок бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії.

За документ дякуємо користувачу Odessa 1221.

Ключові слова: кошторисна документація, титульні тимчасові будівлі та споруди, інші витрати, доплати працівникам, зимовий період, літній період, втрати часу в дорозі.Від 21 грудня 2013 року на ДБНУ.Якщо ви є правовласником ДСТУ-Н Б Д.1.1-5:2013 Визначення розміру коштів на титульні тимчасові будівлі та споруди і інщі витрати і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: ДСТУ-Н Б, кошторис
Переглядів: 24539 | Загрузок: 4522 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДСТУ-Н Б Д.1.1-5:2013 Визначення розміру коштів на титульні тимчасові будівлі та споруди і інщі витрати?
Щоб завантажити ДСТУ-Н Б Д.1.1-5:2013 Визначення розміру коштів на титульні тимчасові будівлі та споруди і інщі витрати перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДСТУ. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДСТУ-Н Б Д.1.1-5:2013 Визначення розміру коштів на титульні тимчасові будівлі та споруди і інщі витрати?
Цей ДСТУ-Н Б Д.1.1-5:2013 Визначення розміру коштів на титульні тимчасові будівлі та споруди і інщі витрати розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДСТУ-Н Б Д.1.1-5:2013 Визначення розміру коштів на титульні тимчасові будівлі та споруди і інщі витрати, обговорення та коментарі:

2017-03-09 Спам
1. Сергей Рябоненко
Перекидывает на сайт fex.net
не могу скачать =( буду рад и благодарен помощи )
Ответ:

Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.