ДСТУ Б CEN/TS 14816:2013 Стаціонарні системи пожежогасіння. Дренчерні системи. Проектування, монтування та технічне обслуговування

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДСТУ | КАК скачать?
2016-02-09, 18:21
Захист від небезпечних геологічних процесів, шкідливих експлуатаційних впливів, від пожежі

ДСТУ Б CEN/TS 14816:2013
Стаціонарні системи пожежогасіння
Дренчерні системи
Проектування, монтування та технічне обслуговування


До національного стандарту долучено англомовний текст.

Опис нормативу:
ДСТУ Б 14816:2013 встановлює вимоги та містить рекомендації щодо проектування, монтування та технічного обслуговування стаціонарних дренчерних систем делюж, які знаходяться всередині або ззовні будинків або промислових підприємств та інших наземних об'єктів. Вимоги та рекомендації цього стандарту поширюються на будь-яке збільшення, розширення, ремонт або іншу реконструкцію, які проводяться у дренчерній системі.

Рисунок Розміщення насалокЦей стандарт відповідно до класифікації пожежонебезпечних об'єктів містить вимоги до водопостачання, компонентів, які мають використовуватися, монтування, випробовування і технічного обслуговування систем, та до розширення існуючих систем. ДСТУ Дренчерні системи визначає конструктивні особливості будинків, які необхідні для забезпечення належного функціонування дренчерних систем та які відповідають його вимогам.

Ключові слова: вода, водна вогнегасна речовина, водоживильник, дренчерна система, вузол керування, захист, зрошування, інтенсивність, приміщення, резервуар, розпилювання, розпилювач, секція, сигналізація, трубопровід.Якщо ви є правовласником ДСТУ Б CEN/TS 14816:2013 Стаціонарні системи пожежогасіння. Дренчерні системи. Проектування, монтування та технічне обслуговування і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: Резервуар, захист, дренчер, інтенсивність, вузол керування, дренчерна система, зрошування
Переглядів: 5848 | Загрузок: 1328 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДСТУ Б CEN/TS 14816:2013 Стаціонарні системи пожежогасіння. Дренчерні системи. Проектування, монтування та технічне обслуговування?
Щоб завантажити ДСТУ Б CEN/TS 14816:2013 Стаціонарні системи пожежогасіння. Дренчерні системи. Проектування, монтування та технічне обслуговування перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДСТУ. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДСТУ Б CEN/TS 14816:2013 Стаціонарні системи пожежогасіння. Дренчерні системи. Проектування, монтування та технічне обслуговування?
Цей ДСТУ Б CEN/TS 14816:2013 Стаціонарні системи пожежогасіння. Дренчерні системи. Проектування, монтування та технічне обслуговування розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДСТУ Б CEN/TS 14816:2013 Стаціонарні системи пожежогасіння. Дренчерні системи. Проектування, монтування та технічне обслуговування, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.