ДБН А.3.1-7-96 Виробництво бетонних і залізобетонних виробів

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДБН | КАК скачать?
2009-06-26, 18:07
ДБН А.3.1-7-96

Виробництво бетонних і залізобетонних виробів


+ Посібник до ДБН А.3.1-7-96

Данi норми поширюються на технологiчнi процеси виробництва збiрних бетонних та залiзобетонних виробiв (далi - виробiв) з важкого та легкого бетонiв для усiх видiв будiвництва.
При виробництвi виробiв, до яких ставляться вимоги стосовно технологiї виготовлення i умов експлуатацiї, окрiм вимог даних норм, необхiдно дотримуватися додаткових вимог, що встановленi вiдповiдними державними, вiдомчими або регiональними нормативними документами.
Норми призначенi для використання у вiдомствах, организацiях, установах, пiдприємствах, виробничих об'єднаннях та фiрмах усiх форм власностi, якi здiйснюють виробництво бетонних та залiзобетонних виробiв.

Вимоги данних норм, що надрукованi жирним шрифтом, є обов'язковими. Їх необхiдно дотримуватись при проектуваннi i технiчному переозброєннi пiдприємств, у процесi виробництва виробiв на дiючих пiдприємствах, а також ураховувати при проектуваннi виробiв.
Окрiм вимог даних норм, рекомендується враховувати матерiали, технологiчнi процеси i їх параметри, що поданi в розробленому в розвиток цього нормативного документа Посiбнику.
Данi норми не пошируються на виготовлення виробiв з нiздрюватого та силiкатного бетонiв.
Якщо ви є правовласником ДБН А.3.1-7-96 Виробництво бетонних і залізобетонних виробів і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 15534 | Загрузок: 3019 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 2

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДБН А.3.1-7-96 Виробництво бетонних і залізобетонних виробів?
Щоб завантажити ДБН А.3.1-7-96 Виробництво бетонних і залізобетонних виробів перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДБН. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДБН А.3.1-7-96 Виробництво бетонних і залізобетонних виробів?
Цей ДБН А.3.1-7-96 Виробництво бетонних і залізобетонних виробів розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДБН А.3.1-7-96 Виробництво бетонних і залізобетонних виробів, обговорення та коментарі:

2010-07-02 Спам
1. Вмталий
Действует еще этот норматив?
Ответ: Дата скасування дії - 01.04.2017
Новий документ ДСТУ-Н Б А.3.1-34:2016

Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.