Файли
 › 
 › 

ДБН А.3.1-7-96. Виробництво бетонних і залізобетонних виробів

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДБН | КАК скачать? 2009-06-26, 18:07
ДБН А.3.1-7-96
Виробництво бетонних і залізобетонних виробів

+ Посібник до ДБН А.3.1-7-96

Данi норми поширюються на технологiчнi процеси виробництва збiрних бетонних та залiзобетонних виробiв (далi - виробiв) з важкого та легкого бетонiв для усiх видiв будiвництва.
При виробництвi виробiв, до яких ставляться вимоги стосовно технологiї виготовлення i умов експлуатацiї, окрiм вимог даних норм, необхiдно дотримуватися додаткових вимог, що встановленi вiдповiдними державними, вiдомчими або регiональними нормативними документами.
Норми призначенi для використання у вiдомствах, организацiях, установах, пiдприємствах, виробничих об'єднаннях та фiрмах усiх форм власностi, якi здiйснюють виробництво бетонних та залiзобетонних виробiв.
Вимоги данних норм, що надрукованi жирним шрифтом, є обов'язковими. Їх необхiдно дотримуватись при проектуваннi i технiчному переозброєннi пiдприємств, у процесi виробництва виробiв на дiючих пiдприємствах, а також ураховувати при проектуваннi виробiв.
Окрiм вимог даних норм, рекомендується враховувати матерiали, технологiчнi процеси i їх параметри, що поданi в розробленому в розвиток цього нормативного документа Посiбнику.
Данi норми не пошируються на виготовлення виробiв з нiздрюватого та силiкатного бетонiв.
Якщо ви є правовласником ДБН А.3.1-7-96. Виробництво бетонних і залізобетонних виробів і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 12370 | Загрузок: 2438 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Потрібен Проект за ДБН А.3.1-7-96. Виробництво бетонних і залізобетонних виробів? Заповни форму!

Корисний матеріал? Поширюй!

Відгуки про ДБН А.3.1-7-96. Виробництво бетонних і залізобетонних виробів, обговорення та коментарі:

2010-07-02 Спам
1. Вмталий
Отсутствует ссылка.
Ответ: поправил!

Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.


Відеоінструкція: як звантажити

Відео як звантажити ДБН А.3.1-7-96. Виробництво бетонних і залізобетонних виробів