ДБН Б.1-3-97. СМБД. Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження генеральних планів міських населених пунктів (БЕЗ ЗМІН)

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДБН | КАК скачать?
2009-05-30, 18:10
ДБН Б.1-3-97
СМБД
Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження генеральних планів міських населених пунктів
(БЕЗ ЗМІН)Якщо ви є правовласником ДБН Б.1-3-97. СМБД. Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження генеральних планів міських населених пунктів (БЕЗ ЗМІН) і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 4472 | Загрузок: 630 | Рейтинг: 0.0/5, відгуків: 0

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДБН Б.1-3-97. СМБД. Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження генеральних планів міських населених пунктів (БЕЗ ЗМІН)?
Щоб завантажити ДБН Б.1-3-97. СМБД. Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження генеральних планів міських населених пунктів (БЕЗ ЗМІН) перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДБН. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДБН Б.1-3-97. СМБД. Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження генеральних планів міських населених пунктів (БЕЗ ЗМІН)?
Цей ДБН Б.1-3-97. СМБД. Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження генеральних планів міських населених пунктів (БЕЗ ЗМІН) розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДБН Б.1-3-97. СМБД. Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження генеральних планів міських населених пунктів (БЕЗ ЗМІН), обговорення та коментарі:

2010-03-30 Спам
2. Зоя
Почему такая важная документация не читается и не скачивается, как видно 01 12 2009 уже сообщалось о том, что ссылка не работает, но никто до сих пор ничего не предпринял. Ганьба, как говорят на Украине!!!!
Ответ: те що у вас руки ,вибачте, "криві" ні Україна, ні інші - не винуваті!!!
Все чудово скачується! і коментарі щоденно перевіряються!
2009-12-01 Спам
1. Наталья
Ссілка не работает.
Ответ:

Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.