ДБН Б.1-1-93 СМБД. Порядок створення і ведення містобудівних кадастрів населених пунктів

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДБН | КАК скачать?
2016-05-30, 15:36

ДБН Б.1-1-93


Система містобудівної документації
Порядок створення і ведення містобудівних кадастрів населених пунктів

Дані норми встановлюють порядок створення і ведення мостобудівних кадастрів населених пунктів, організаційну структуру та функціональні обов'язки служби містобудівного кадастру, вимоги до програмного забезпечення.
Виконання вимог даних норм обов'язково при створенні служб і розробці автоматизованих систем містобудівного кадастру населених пунктів на території України.Якщо ви є правовласником ДБН Б.1-1-93 СМБД. Порядок створення і ведення містобудівних кадастрів населених пунктів і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 9742 | Загрузок: 1770 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДБН Б.1-1-93 СМБД. Порядок створення і ведення містобудівних кадастрів населених пунктів?
Щоб завантажити ДБН Б.1-1-93 СМБД. Порядок створення і ведення містобудівних кадастрів населених пунктів перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДБН. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДБН Б.1-1-93 СМБД. Порядок створення і ведення містобудівних кадастрів населених пунктів?
Цей ДБН Б.1-1-93 СМБД. Порядок створення і ведення містобудівних кадастрів населених пунктів розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДБН Б.1-1-93 СМБД. Порядок створення і ведення містобудівних кадастрів населених пунктів, обговорення та коментарі:

2010-03-11 Спам
1. Павел
хочу скачать
Ответ:

Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.