Посібник для ведення проекту за кошти ЄС

Статус: у вільному доступі: Завантажити Посібники | КАК скачать?
2016-03-31, 20:53
Для ведення проектів регіонального розвитку, які можуть фінансуватися за рахунок коштів за підтримки ЄС розроблено посібник з відповідними додатками та таблицями.

Розроблено експертами surdp.eu для використання в роботі як органів влади, так і партнерських організацій з числа інститутів громадянського суспільства, бюджетних установ, комунальних підприємств тощо, описано вимоги щодо участі в конкурсі, правила та процедури подання заявок, порядок їх розгляду, оцінки й визначення переможців, вимоги до управління проектом під час його впровадження тощо.Якщо ви є правовласником Посібник для ведення проекту за кошти ЄС і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Посібники | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: бюджетні кошти, посібник. проект
Переглядів: 1455 | Загрузок: 84 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Посібник для ведення проекту за кошти ЄС?
Щоб завантажити Посібник для ведення проекту за кошти ЄС перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Посібники. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Посібник для ведення проекту за кошти ЄС?
Цей Посібник для ведення проекту за кошти ЄС розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Посібник для ведення проекту за кошти ЄС, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Посібники за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Book містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.