Павліков А.М. Проектування монолітних ребристих перекриттів 2015

Статус: завантаження цього документа тимчасово обмежене.
2015-01-16, 16:32

Проектування монолітних ребристих перекриттів : навчальний посібник / А.М. Павліков, О.В. Гарькава. За ред. А.М. Павлікова. – Полтава: ПолтНТУ, 2015. – 84 с.
 

За зверненням авторів цей посібник вилучено з бази сайту.


У посібнику на основі вимог нормативних документів ДБН В.2.6-98:2009 та ДСТУ Б В.2.6.-156:2010 наведені положення й рекомендації щодо розрахунків і конструювання монолітних ребристих перекриттів та їх елементів, що виготовляються з важких бетонів.

У посібник включені типові приклади з розрахунками та всі необхідні довідкові дані, необхідні при проектуванні таких перекриттів. Посібник призначається для самостійної роботи студентів при виконанні курсових і дипломних проектів відповідно до програми дисципліни «Залізобетонні та кам’яні конструкції».

Останнім часом об’єми спорудження будівельних об’єктів із монолітного залізобетону значно зросли.
Раніше монолітний залізобетон застосовувався переважно при зведенні унікальних споруд і реконструкції існуючих об’єктів, оскільки використання в таких випадках конструкцій зі збірного залізобетону було неефективним через застосування нетрадиційних та неіндустріальних як конструктивних, так і архітектурно-планувальних рішень.

На сьогодні спостерігається тенденція розширення впровадження монолітних залізобетонних конструкцій у житлове будівництво. Це пояснюється високими архітектурними і конструктивними показниками будівель із монолітного залізобетону, оскільки застосування монолітного залізобетону дозволяє створювати їх будь-якої конфігурації і внутрішнього планування.

Застосування монолітного залізобетону також може ефективно поєднуватись зі збірними конструкціями. Прикладом такого поєднання є збірно-монолітна безкапітельно-безбалкова конструктивна система, котра останнім часом усе частіше використовується при зведенні будівель як житлового, так і цивільного призначення.

Практика експлуатації будинків і споруд свідчить на користь конструкцій з монолітного залізобетону: вони надійніші, мають більшу стійкість проти корозії арматури, можуть виготовлятись з використанням місцевих будівельних матеріалів.

Розширення впровадження монолітного залізобетону потребує вдосконалення знань інженерів у практиці проектуванні будівельних конструкцій з монолітного залізобетону. Але на сьогодні як нормативної, так і довідкової літератури з питань проектування монолітних та збірно-монолітних перекриттів ще недостатньо. Особливо це відчувається в навчальному процесі з уведенням у дію нових нормативних документів із розрахунку та проектування залізобетонних конструкцій.

Мета посібника – допомогти студентам будівельних спеціальностей освоїти особливості проектування монолітних конструкцій на прикладі монолітного ребристого перекриття. Методика розрахунків, наведених у посібнику, орієнтує студентів на засвоєння навичок з урахування сучасних вимог нових будівельних норм ДБН В.2.6-98:2009 та ДСТУ Б В.2.6.-156:2010 у практиці проектування залізобетонних конструкцій.

У додатку наводиться довідкові матеріали, котрі допоможуть студентам в самостійній роботі при виконанні курсових і дипломних проектів та робіт.

Вибачте, але завантаження Павліков А.М. Проектування монолітних ребристих перекриттів 2015 обмежене.

Якщо він вам конче потрібен - залиште заявку адміністрації для швидкого вирішення.

Шукаємо фінінсування для поширення цього документа

Допоможіть нам з фінансуванням проекту за цим посиланням - >> https://secure.wayforpay.com/payment/s9376fc0ad00b

Якщо ви є правовласником Павліков А.М. Проектування монолітних ребристих перекриттів 2015 і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Посібники | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: ЖБК, посібник
Переглядів: 2570 | Загрузок: 31 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 2

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Павліков А.М. Проектування монолітних ребристих перекриттів 2015?
Щоб завантажити Павліков А.М. Проектування монолітних ребристих перекриттів 2015 перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Посібники. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Павліков А.М. Проектування монолітних ребристих перекриттів 2015?
Цей Павліков А.М. Проектування монолітних ребристих перекриттів 2015 розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Павліков А.М. Проектування монолітних ребристих перекриттів 2015, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Посібники за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Book містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.