› 
 › 

2009 ICC International Building Code

Статус: завантаження цього документа тимчасово обмежене.
2010-12-15, 11:21
International Code Council (ICC)

International Building Code (IBC)

Міжнародний будівельний кодекс

2009


Нещодавно оновлене видання 2009 ICC Міжнародний будівельний кодекс International Building Code® (IBC)

Рамки цього коду охоплено всі будівлі, за винятком окремих одного і двох сімейних житлових будинків і таунхаусів не більше 3 поверхів у висоту. Це повний кодекс особливостей перевірених часом концепцій безпеки, конструктивних вирішень та протипожежної безпеки і положеннь зі забезпечення безпеки життя при евакуації, вимоги внутрішнього оздоблення, варіації вирішення покрівлі, врахування сейсмічної активності, інноваційні технології в будівництві, розміщення класифікації та останніх галузевих стандартів по виробництву будівельних матеріалів.

Кодекс заснований на широкій основі принципів, які роблять можливим використання нових матеріалів і нових будівельних конструкцій.

Розмір PDF файлу 42,99 МбЯкщо ви є правовласником 2009 ICC International Building Code і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ICC | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: ICC
Переглядів: 3349 | Загрузок: 4 | Рейтинг: 0.0/5, відгуків: 0

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити 2009 ICC International Building Code?
Щоб завантажити 2009 ICC International Building Code перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ICC. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити 2009 ICC International Building Code?
Цей 2009 ICC International Building Code розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про 2009 ICC International Building Code, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ICC за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні EU - USA містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.