Зберегти і перейти далі

👉 Визначення:

Зберегти і перейти далі - це типовий елемент UX/UI в інтерфейсах мобільних або веб застосунків.

Цей елемент розроблений для того, щоб забезпечити користувачам можливість зберегти введені дані або зміни, які вони внесли, і продовжити взаємодію з додатком без втрати цих даних.

приклад Зберегти та перейти далі

Основні компоненти "Зберегти та перейти далі" включають:

 1. Кнопка "Зберегти": Ця кнопка зазвичай розташована внизу екрану або біля розділу, де користувач вводить або редагує дані. Клацання на цій кнопці зберігає введені дані на сервері або в локальному сховищі, щоб користувач міг повернутися до них пізніше.

 2. Кнопка "Перейти далі" або "Продовжити": Ця кнопка дозволяє користувачеві перейти до наступного кроку, сторінки або розділу додатка після успішного збереження даних. Вона надає зручну можливість продовжити взаємодію з додатком без зайвого клікання або додаткових кроків.

 3. Підказка або попередження: Іноді, перед тим як користувач натисне "Перейти далі", може з'явитися підказка або попередження, що нагадує користувачеві про необхідність зберегти дані. Це може виглядати, наприклад, так: "Збережіть ваші зміни перед переходом до наступного кроку".

Сутність "Зберегти і перейти далі"

Головна мета цього елемента інтерфейсу полягає в тому, щоб запобігти втраті важливих даних чи змін, які користувач вніс, і забезпечити зручність взаємодії з додатком. Він робить процес взаємодії користувача з програмою більш інтуїтивно зрозумілим і ефективним, допомагаючи вберегти час та зусилля користувача.

Як зробити  "Зберегти і перейти далі" якщо кнопка не працює?

Іноді заповнюючи довгі тести чи анкети я стикався з проблемою що кнопки на сайті працювали не коректно. Інформація зникала або не зберігалася. Якщо ти зіткнувся з такою проблемою то я маю декілька порад що допоможуть тобі зберегти твій час та нерви. Ось найбільш корисні на мій погляд:

 • Нотатки - рекомендую всі данні, що ти вводиш зберігати в нотатки на телефоні або в Гугл таблиці на комп'ютері, при повторному заповненні форми чи тесту просто користуйся "Ctrl C та Ctrl V". 
 • "Save as..." або "Зберегти як..." - якщо форма складається з однієї сторінки, то її можна зберегти в браузері, і в разі потреби скопіювати інформацію. Цей варіант краще працює якщо інформація унікальна і не буде тобою використовуватися в майбутньому. 

Користуйся та напиши яка з них тобі сподобалася більше в коментарях!

Де зустрічається Зберегти і перейти далі

 1. Шкільні тести та опитування: Для оцінювання знань та навичок учнів (школярів чи студентів) чи слухачів курсів. 

 2. Реєстрація/Авторизація: Під час реєстрації на веб-сайтах чи мобільних додатках, коли користувач вводить особисті дані, такі як ім'я, електронну пошту та пароль, зазвичай є кнопка "Зберегти і перейти далі". Після успішної реєстрації користувач може автоматично перейти до свого облікового запису або наступного кроку.

 3. Оплата онлайн: Під час оплати товарів чи послуг онлайн може виникнути необхідність введення інформації про кредитну картку та адресу доставки. Після введення цих даних користувач може натиснути "Зберегти і перейти далі", щоб перейти до підтвердження замовлення.

 4. Редагування профілю: У соціальних мережах або додатках для знайомств, коли користувач редагує свій профіль, він може змінювати фотографії, інформацію про себе тощо. Після завершення редагування користувач може натиснути "Зберегти і перейти далі", щоб побачити оновлений профіль або виконати інші дії.

 5. Форми на веб-сайтах: У формах, де користувач вводить дані, наприклад, відгуки, коментарі, анкети або заявки, кнопка "Зберегти і перейти далі" дозволяє користувачам зберегти введену інформацію та продовжити перегляд контенту або виконувати інші завдання на сайті.

 6. Оперативні системи мобільних пристроїв: У мобільних операційних системах, таких як Android та iOS, користувачі можуть зберігати зміни в налаштуваннях, наприклад, зміни додаткових опцій або вигляду, і переходити до наступних опцій або розділів у системі.Англійською термін перекладається, як 'Save and Go next'. . Теги: кнопка, зберегти, інтерфейс. Довжина тлумачення терміну: 4719 символів.
 › 
Просмотров: 161 | | Рейтинг: 5.0/1
Фразу додано 2024-01-10 та оновлено . Відповідно пройшло днів - 0.

❔ Чи є переклад на англійську?

"Зберегти і перейти далі" англійською буде Save and Go next.

❔ Яким чином зібрано цю інформацію?

Редакторський колектив сайту збирав інформацію про "Зберегти і перейти далі" з відкритих джерел в мережі інтернет та в нормативній літературі. На сторінці ви знайдете вказівки на джерело.

Термін Зберегти і перейти далі відноситься до категорії літера "З", згадується у документі . На англійську мову Зберегти і перейти далі перекладається, як 'Save and Go next'.

Ключові слова сторінки: кнопка, зберегти, інтерфейс.

У "словнику будівельника" є такий термін: Специфікація обладнання
Текстовий проектний документ, що визначає склад обладнання, виробів і матеріалів, і при­значений для комплектування, підготовки та здійснення будівництва.

👉Суміжні терміни

Також прогляньте схожі технічні визначення з :

👉Абетка Термінів

А [739]
Б [652]
В [1645]
Г [724]
Д [950]
Е [526]
Є [29]
Ж [77]
З [1158]
І [385]
К [1944]
Л [487]
М [981]
Н [978]
О [958]
П [2758]
Р [1116]
С [1900]
Т [1162]
У [309]
Ф [591]
Х [206]
Ц [160]
Ч [230]
Ш [323]
Щ [38]
Ю [42]
Я [46]

👉Додаткова інформація: