Розкомовально - пакувальний агрегат цукрове виробництво

👉 Визначення:

Розкомовально - пакувальний агрегат цукрове виробництво (або Колочно-упаковочный агрегат сахарное производство) - Агрегат для розколювання брусків цукру-рафінаду та пакування його.

Колочно-упаковочный агрегат сахарное производство - это Агрегат для раскалывания брусков сахара- рафинада и упаковки его.

Англійською термін перекладається, як 'Split package unit'.

Референси:

"Розкомовально - пакувальний агрегат цукрове виробництво або Колочно-упаковочный агрегат сахарное производство (англ.: Split package unit)" згадується у нормативному документі ДСТУ 3007-95 УСТАТКУВАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА. Теги: розкомовально, Розкомовально - пакувальний агрегат, Колочно-упаковочный агрегат сахарно, агрегат, дсту 3007-95. Довжина тлумачення терміну: 205 символів.

Поділитися:

 › 
Просмотров: 411 | | Рейтинг: 0.0/0
Фразу додано 2016-12-08 та оновлено . Відповідно: більше року тому.

FAQ

❔ Де джерело визначення Розкомовально - пакувальний агрегат цукрове виробництво?

Термін "Розкомовально - пакувальний агрегат цукрове виробництво" походить з нормативного документа ДСТУ 3007-95 УСТАТКУВАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА.

❔ Чи є переклад на англійську?

"Розкомовально - пакувальний агрегат цукрове виробництво" англійською буде Split package unit.

❔ Яким чином зібрано цю інформацію?

Редакторський колектив сайту збирав інформацію про цей термін з відкритих джерел в мережі інтернет та в нормативній літературі вже досить давно. На сторінці ви знайдете вказівки на джерело.

Термін Розкомовально - пакувальний агрегат цукрове виробництво відноситься до категорії літера "Р", згадується у документі ДСТУ 3007-95 УСТАТКУВАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА. На англійську мову Розкомовально - пакувальний агрегат цукрове виробництво перекладається, як 'Split package unit'.

Ключові слова сторінки: розкомовально, Розкомовально - пакувальний агрегат, Колочно-упаковочный агрегат сахарно, агрегат, дсту 3007-95.

У "словнику будівельника" є такий термін: Паля-стояк
паля, що нижнім кінцем спирається і передає навантаження на скельні чи малостисливі ґрунти основи. Власні деформації палі і деформації скельної основи не викликають суттєвого опору...

👉Суміжні терміни

Також прогляньте схожі технічні визначення з ДСТУ 3007-95 УСТАТКУВАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА:

👉Абетка Термінів

А [743]
Б [655]
В [1641]
Г [729]
Д [954]
Е [519]
Є [29]
Ж [77]
З [1159]
І [379]
К [1945]
Л [487]
М [985]
Н [981]
О [959]
П [2758]
Р [1121]
С [1891]
Т [1144]
У [306]
Ф [580]
Х [204]
Ц [158]
Ч [222]
Ш [305]
Щ [39]
Ю [42]
Я [46]

👉Посилання для поширення