Балясина

👉Визначення:

Балясина (або Балясины) - вертикальний елемент балюстради, невисокий фігурний (часто веретеноподібний) стовпчик, що підтримує перила сходів, терас, балконів, дахів.

Балясины в архитектуре — невысокие фигурные столбики в виде колонн (иногда с резным декором), поддерживающие поручни перил ограждений балконов, лестниц и т. д.; изготовляются из дерева, камня, металла, мрамора и др.
Балясины - элементы ограждающих конструкций лестниц, балконов, террас, поддерживающие перила.

Наиболее древний экземпляр изображения балясин найден на барельефах в Ассирии. Для декорирования фасадов, а также парков балясины начали применять в эпоху раннего Возрождения. Балясина в её современном виде предложена архитектором Джулиано да Сангалло, который оформил ею лестницы дворца Медичи. Но, балясины стали популярными только с XVI века благодаря Микеланджело.

Англійською термін перекладається, як 'Baluster'.

👉Референси:


"Балясина або Балясины (англ.: Baluster)" згадується у нормативному документі Тимофієнко В. І. Архітектура і монументальне мистецтво: Терміни та поняття. Теги: сходи, балюстрада, Балясины, балясина Довжина тлумачення терміну: 864 символів.
 › 
Просмотров: 242 | | Рейтинг: 5.0/1

👉Суміжні терміни

Також прогляньте схожі будівельні визначення з Тимофієнко В. І. Архітектура і монументальне мистецтво: Терміни та поняття:
Фразу додано 2020-10-19 та оновлено . Відповідно пройшло днів - 0.

❔ Де згадується Балясина?

"Балясина" згадується у нормативному документі Тимофієнко В. І. Архітектура і монументальне мистецтво: Терміни та поняття.

❔ Чи є переклад на англійську?

"Балясина" англійською буде Baluster.

❔ Яким чином зібрано цю інформацію?

Редакторський колектив сайту збирав інформацію про "Балясина" з відкритих джерел в мережі інтернет та в нормативній літературі. На сторінці ви знайдете вказівки на джерело.

Термін Балясина відноситься до категорії літера "Б", згадується у документі Тимофієнко В. І. Архітектура і монументальне мистецтво: Терміни та поняття. На англійську мову Балясина перекладається, як 'Baluster'.

Ключові слова сторінки: сходи, балюстрада, Балясины, балясина.
У "словнику будівельника" є такий термін: Випуск каналізації
Ділянка мережі внутрішньої каналізації, що прокладається через зовнішню стіну будинку, будівлі або споруди до першого колодязя дворової або вуличної мережі каналізації.

👉Абетка Термінів

А [738]
Б [652]
В [1645]
Г [724]
Д [950]
Е [526]
Є [29]
Ж [77]
З [1158]
І [385]
К [1942]
Л [487]
М [981]
Н [978]
О [958]
П [2757]
Р [1116]
С [1900]
Т [1164]
У [309]
Ф [591]
Х [206]
Ц [161]
Ч [230]
Ш [323]
Щ [38]
Ю [42]
Я [46]

👉Додаткова інформація: