Як з успіхом провести презентацію

Вам необхідно підготувати виступ з певної тематики, ви скористались комп'ютерною презентацією. Правильно зробили. Дуже здорово, що пошук і доступ в інтернеті до них вільний. Можна скористатися чудовим сайтом SvitPPT «Презентації українською».

Якщо вам треба захищати свою роботу перед аудиторією, то ви звернулися за адресою. Сьогодні ми хочемо звернути вашу увагу на те, як захист цієї чудової презентації PowerPoint провести на відмінно і з задоволенням.

Коли ви знаходитесь в залі, серед товаришів, ви знаєте все. Але як тільки ви виходите перед класом або факультетом, все міняється. Щось трапляється з вами: слова плутаються, голос тремтить, пам'ять підводить.  Це природно.

Згідно з дослідженнями соціологів і психологів світу серед всіх страхів людини, публічний виступ стоїть на першому місці.

Але це нас не втішає. Тому треба готуватися ретельніше. Людина може все, якщо хоче.

Ви повинні добре та ґрунтовно розумітися в темі свого виступу. Це вам допоможе почуватися впевнено.

Використовуючи  презентацію  PowerPoint , ви вже допомагаєте собі. Людина 70% інформації сприймає візуально. Яскраві та дохідливі слайди допоможуть запам'ятати інформацію. Розташовані в логічній послідовності вашого виступу, слайди допоможуть вам дотримуватися плану.

Не требі читати текст зі слайдів. Після того, як змінився слайд, зробіть паузу декілька секунд в залежності від кількості тексту на екрані. Дайте можливість слухачам самостійно прочитати. Коли  людина читає, вона не сприймає  повною мірою інформацію на слух. Тому частина важливої інформації, сказаної вами, може бути загублена.

Текст вашої промови треба підготувати заздалегідь. Напишіть план, підготуйте тези та цікаві факти, якими ви здивуєте  свою аудиторію. Тільки не пишіть весь виступ! Наявність написаного тексту провокує вас завчити його напам'ять, зазубрити.  А це може відіграти злий жарт при виступі -  збилися і всі забули. Якщо ви розумієтесь в темі, вам нічого не страшно, а слайди презентації вам допоможуть.

Як складати якісний текст, це тема окремої статті на сайті SvitPPT.  Сьогодні більш про вашу поведінку перед аудиторією.

Тримайтеся перед аудиторією достойно, стійте рівно і впевнено на двох ногах. Не засовуйте руки в кишені, це в нашій культурі не дуже пристойний жест. Голову тримайте рівно, підборіддя злегка підніміть. Тільки злегка, не гордовито.

Для утримання уваги слухачів,  підтримуйте з ними зоровий контакт. Дивіться на людей, а не на екран чи підлогу, ставте риторичні запитання. Якщо вмієте жартувати, розкажіть  анекдот в тему або жарт. Це приверне увагу, зніме емоційне напруження, розташує до вас.

Починайте і закінчуйте ваш виступ з посмішкою на обличчі. На самому початку виступу представтесь, навіть якщо вас знає аудиторія. Розкажіть, чим цікава тема для вас, і чим вона може бути корисна слухачам. Скажіть аудиторії щось приємне. На завершення подякуйте за увагу, висловіть надію,  що тема була корисною і цікавою для них.

 

 

 

Категория: Интересно | Добавил: admin (2014-10-27)
Просмотров: 1188 | Теги: презентация, тема презентации, скачать презентацию, презентация на тему, сайт презентаций | Рейтинг: 4.0/1

Коментарі до Як з успіхом провести презентацію, обговорення та відгуки: