Файли
 › 
 › 

ДСТУ Б В.2.2-29:2011 Будівлі підприємств. Параметри.

Статус: у вільному доступі [ Завантажити ДСТУ | КАК скачать? ] 2017-04-10, 22:41
НАЦІОНАЛЬНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ
Будинки і споруди

БУДІВЛІ ПІДПРИЄМСТВ

Параметри

(ГОСТ 23838-89, МОР)

ДСТУ Б В.2.2-29:2011


Модифікований, введено вперше.
Чинний з 1 грудня 2012 року.
Формат ПДФ, сканований.

Поширюється на виробничі, адміністративні, побутові і складські будівлі підприємств усіх галузей промисловості і народного господарства. Не поширюється на будівлі цивільного будівництва (житлові і громадські).

Обов'язковий при розробленні: норм, стандартів і інших нормативних документів; типових, індивідуальних і експериментальних проектів будівель; сортаментів, номенклатур, каталогів і проектної документації на типові будівельні конструкції і вироби; сортаментів, номенклатур, каталогів і проектної документації на устаткування, яке замінює конструктивні елементи будівель або складає з ним єдине ціле, а також устаткування, розміри якого мають бути погоджені з розмірами об'ємно-планувальних і конструктивних елементів будівель.

промислові будівлі фото Ключові слова: будівлі підприємств, параметри.Якщо ви є правовласником ДСТУ Б В.2.2-29:2011 Будівлі підприємств. Параметри. і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: ГОСТ, будівля, Підприємство, ДСТУ
Переглядів: 14964 | Загрузок: 5225 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Відгуки про ДСТУ Б В.2.2-29:2011 Будівлі підприємств. Параметри., обговорення та коментарі:

Корисний матеріал? Поширюй!

Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.