Файли
 › 
 › 

пр ДБН В.2.2-4:2018 Заклади дошкільної освіти. Будинки і споруди.

Статус: завантаження цього документа тимчасово обмежене. 2018-04-12, 12:04
ДБН В.2.2-4:2018
Будинки і споруди
Заклади дошкільної освіти
Проект, остаточна редакція


На заміну ДБН В.2.2-4-97 «Будинки та споруди дитячих дошкільних закладів»

Ці будівельні норми поширюються на проектування нових і реконструкцію існуючих будинків дошкільних навчальних закладів: ясел, дитячих садків і ясел-садків (функціонуючих автономно й у складі комплексів ясел-садків або навчально-виховних комплексів загального розвитку та компенсуючого типу (санаторного, спеціального) або комбінованого типу), центрів розвитку дитини, будинків дитини, дитячих будинків інтернатного типу, а також приміщень для груп короткотривалого перебування дітей, що входять до складу будинків іншого призначення.Ключові слова: сфера застосування, нормативні посилання, терміни та визначення понять, дошкільні навчальні заклади, ясла, ясла-садки, дитячі садки, спеціальні дошкільні заклади, умови для безперешкодного доступу, вимоги до проектування, об’ємно-планувальні рішення, склад та площі приміщень, механічний опір та стійкість, інженерне обладнання, пожежна безпека, безпека та доступність у використанні, санітарно-гігієнічні вимоги, довговічність і ремонтопридатність, енергозбереження та енергоефективність, додатки.


Генерація посилання для завантаження: сек.

Якщо ви є правовласником пр ДБН В.2.2-4:2018 Заклади дошкільної освіти. Будинки і споруди. і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: дитячий садок, проект, дитсадок
Переглядів: 167 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Відгуки про пр ДБН В.2.2-4:2018 Заклади дошкільної освіти. Будинки і споруди., обговорення та коментарі:

Корисний матеріал? Поширюй!

Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.