Якісні міжкімнатні двері - розумне вкладення своїх коштів

Купити міжкімнатні двері з цілісного масиву благородного дуба або смереки - значить зробити вдале і розумне вкладення в майбутнє. Не дарма цій матеріал асоціюється з достатком, витонченістю і престижем. В такому випадку є можливість отримати високу якість в поєднанні з економічним розрахунком. Такі конструкції прослужать довго, зберігши при цьому свій первісний зовнішній вигляд протягом всього терміну експлуатації.

Вигода покупки дверей з дерева

Вигода придбання, здавалося б, дорогих дверей з натуральної деревини може бути не очевидна на перший погляд, але в даному питанні слід розібратися докладніше.

Ось тільки кілька основних причин, чому дана покупка буде вигідною:

1) Екологічна чистота деревини. Якість повітря неймовірно важливо для здоров'я людини. Деревина не виділяє і не містить шкідливих речовин, тому продукт з даного матеріалу можна використовувати в будь-яких умовах;

2) Висока здібність зберігати тепло. Саме тому міжкімнатні двері з дерева виконуватимуть роль головного творця затишку в домі;

3) Тривалий термін служби. Зробивши розумне капіталовкладення в установку дерев'яних дверей, протягом наступних 10-12 років більше не доведеться замислюватися про заміну даного атрибута меблювання. У довгостроковій перспективі це куди більш вигідно, ніж витрачати менші суми на аналоги, які прослужать не більше двох сезонів;

4) Естетична сторона питання. Дерево має особливу енергетику і неабиякий стиль. Такий моделі завжди будуть актуальні і в моді. Підібрати конструкцію можна абсолютно під будь-який інтер'єр і дизайн приміщення.

З огляду на все вищесказане, можна казати, що ціна відповідає якості за всіма параметрами. Міжкімнатні двері з масиву сосни або дуба прикрасять і доповнять оздоблення будь-якої кімнати з найвигіднішого боку.

Виконання роботи під замовлення

Фірма «Левргурт» - це вузько направлений проект з гарантом професіоналізму. Тільки найякісніші матеріали і робота відповідно до правил і приписів виробництва. Виконання продукції під замовлення з нестандартними розмірами. Індивідуальний підхід до кожного замовлення.

Уже готовий каталог продукції порадує чималим асортиментом продукції на будь-який смак. Система покупки або замовлення через інтернет-магазин - це зручність у кілька кліків. Їх фахівці і консультанти фірми гарантують ідеальне виконання поставленого завдання в строк.

Дивись ДСТУ Б В.2.6-23:2009 Блоки віконні та дверні - Загальні технічні умови

Категория: Кімнати та будинку | Добавил: admin (2019-03-28)
Просмотров: 124 | Теги: двері короб, полотно | Рейтинг: 5.0/1

Коментарі до Якісні міжкімнатні двері - розумне вкладення своїх коштів, обговорення та відгуки: