Чим шкідливий пил

Вдихання дуже малі (вдихуваного) кристалічні частинки оксиду кремнію ставить робочих ризику силікоз, рак легенів, хронічного обструктивного захворювання легень і захворювань нирок. Галузь Охорони Праці недавно випустила проект постанови, щоб захистити працівників, які піддавалися впливу вдихуваних кристалічного діоксиду кремнію.

Галузь Охорони Праці оцінила, що ефект від впровадження строгих норм захисту від пилу врятує близько 700 життів і попередить 1600 нових випадків захворювання силікозом на рік.

Пропонована норма є результатом великого огляду наукових даних, що стосуються небезпеки для здоров'я впливу вдихуваних кристалічного кремнезему, аналіз різних галузей промисловості, де робочий впливу кристалічного кремнезему відбувається, і енергійні зусилля охоплення уражених сторін. Галузь Охорони Праці ретельно розглянуті поточні стандарти консенсусу промисловості на впливом кристалічного кремнію, рекомендації від представників малого бізнесу та участі інших зацікавлених сторін та установ-партнерів у розробці проекту правил.

Галузь Охорони Праці на даний час встановлює 40% допустиму межу впливу відкристалічного кремнезему в промисловості, на будівництві та в портах, які є застарілими, несумісними між галузями, і не захищають працівників охорони здоров'я. Пропоноване правило приносить захисту в 21 столітті.Виберіть з вкладок у верхній частині сторінки, щоб дізнатися більше про пропоновані правил і ви знайдете на цій ході нормотворчого процесу.

Без належного технічного контролю, працівники можуть піддаватися шкідливому впливу вдихуваних кристалічний діоксид кремнію, який може викликати силікоз, рак легенів, та інших легких і нирок (див. нижче).Застосування води пили при різанні матеріалів, що містять кристалічний кремнезем - таких як камінь, скеля, цегла, цемент, блок і - значною мірою зменшує кількість пилу, створений у цих операціях (див. нижче).

Що таке Кристалічний кремній? 
Вдихувана кристалічний кремнезем - дуже дрібні частинки принаймні, в 100 разів менше, ніж звичайний пісок, які можуть виникнути на пляжах і дитячих майданчиків - створюється під час роботи операцій, пов'язаних камінь, скеля, бетон, цегла, блоки, розчин, і промислового піску. Вплив вдихаючих кристалічного кремнезему може статися, коли різка, розпилювання, шліфування, свердління, і дроблення цих матеріалів. Дані ризики є загальними в цеглу, бетон, кераміка і операцій виробництва, а також під час операції з використанням промислової продукції піску, наприклад, у ливарному виробництві, піскоструминна обробка, і ГРП операцій в нафтовій і газовій промисловості.


Нормативны документи по темі: ДНАОП, ПОТ, ТОИ
Категория: Із будівництва | Добавил: admin (2013-08-28)
Просмотров: 2270 | Теги: охорона праці | Рейтинг: 0.0/0

Коментарі до Чим шкідливий пил, обговорення та відгуки: