› 
 › 
Зміна № 3 ДБН В.2.2-3-97 Будинки та споруди навчальних закладів

20:56

Зміна № 3 ДБН В.2.2-3-97 Будинки та споруди навчальних закладів

Зміна № 3 ДБН В.2.2-3-97
Будинки та споруди навчальних закладів


Публічне акціонерне товариство „Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву” (ПАТ „КиївЗНДІЕП”) розробило ці зміни до нормативного документа. Авторство належить шановним: В.Куцевичу (д-р архітектури (науковий керівник), Б.Губову та І.Чернядьєвій (архітектори). Також у розробці приймали участь: ДУ „Інститут гігієни та медичної екології ім. О.М.Марзєєва” АМН України (Н.Полька, д-р мед. наук; С.Гозак, канд.. мед. наук; В.Махнюк, канд. мед. наук) та Український науково-дослідний інститут цивільного захисту МНС України (О.Євсюков, канд.. техн. наук; В.Ніжник, О.Якименко, інженери)

Департамент містобудування, архітектури та планування територій Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Зміна погоджена Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Державною інспекцією техногенної безпеки України та МОЗ України.

Згідно Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 30.12.2011 № 420 Зміну №3 офіційно затверджено та надано чинності з 01.07.2012р.

У тексті Зміни №3 внесені актуальні поправки до діючого нормативного документа, замінені старі нормативні посилання. Змінені Додатки 1, 7-10. До дано новий Додаток №11 "Вимоги до проектування загальноосвітніх шкіл із організацією інклюзивного навчання" та Додаток №12 "Бібліографія", змінені ключові слова.

Додаток 11. Вимоги до проектування загальноосвітніх шкіл із організацією інклюзивного навчання
1 Загальні вказівки
1.1 Для організації інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами (дітей з вадами фізичного та психічного розвитку, в тому числі дітей-інвалідів) у загальноосвітніх школах (загальноосвітніх навчальних закладах) створюються умови для забезпечення безперешкодного доступу
до будинків, приміщень, елементів земельних ділянок такого закладу дітей з вадами опорно-рухового апарата, зокрема тих, що пересуваються на інвалідних кріслах-колясках, і дітей з вадами слуху та зору.
1.2 За необхідності у загальноосвітніх навчальних закладах створюються класи з інклюзивним навчанням, де навчаються діти з особливими освітніми потребами, які потребують корекції фізичного та/або розумового розвитку.

Звісно для молодої сімї, що шукає квартиру важливо щоб поруч був дитячий садок та школа. Шукаючи як снять квартиру у Бауманской Ви зможете знайти саме той варіан ціни та інших факторів, що задовольнить Вашу родину.

2 Об’ємно-планувальні рішення
2.1 Шляхи евакуації у будинку загальноосвітньої школи із організацією інклюзивного навчання слід передбачати згідно з вимогами ДБН В.2.2-17.
2.2 Основний та допоміжні входи до будинку, а також евакуаційні виходи з будинку назовні слід обладнувати пандусом з уклоном не більше ніж 1:12 або 8% (1:10 або 10% при перепаді рівнів підлоги до 0,2 м) згідно з 6.3.2 ДБН В.2.2-17, а за необхідності влаштовують також і сходи з уклоном 1:3.
Ширина вхідного тамбуру має бути не менше 2,2 м, вхідних дверей – не менше ніж 1,2 м.
2.3 Ширина дверних і відкритих прорізів у стіні, а також виходів із приміщень і з коридорів у сходову клітку повинна бути не менше ніж 0,9 м відповідно до вимог ДБН В.2.2-17. Ширину прорізів у стіні для вільного проїзду інвалідного крісла-коляски рекомендується приймати не менше ніж 1,2 м.

Просмотров: 3238 | Добавил: | Теги: Зміна, ДБН В | Рейтинг: 0.0/0

Коментарі до Зміна № 3 ДБН В.2.2-3-97 Будинки та споруди навчальних закладів - 26 Вересня 2012, обговорення та відгуки: