› 
 › 
Мінрегіон розглянув проекти ДСТУ з визначення складових вартості будівництва у ринкових умовах

09:09

Мінрегіон розглянув проекти ДСТУ з визначення складових вартості будівництва у ринкових умовах

3 липня 2013 року в Мінрегіоні відбулося засідання секції «Організація, ціноутворення та економіка будівництва» Науково-технічної ради Мінрегіону.

На засіданні секції розглянуті проекти національних стандартів зокрема:
ДСТУ-Н «Настанова щодо визначення прямих витрат у вартості будівництва»;
ДСТУ-Н «Настанова щодо визначення загальновиробничих і адміністративних витрат та прибутку у вартості будівництва»;
ДСТУ-Н «Настанова щодо визначення коштів на титульні тимчасові будівлі та споруди і інші витрати у вартості будівництва»;
ДСТУ-Н «Настанова щодо визначення вартості експлуатації будівельних машин і механізмів у вартості будівництва»;
ДСТУ-Н «Настанова з визначення вартості та трудомісткості робіт з перевезення будівельних вантажів власним автомобільним транспортом будівельних організацій при складанні договірної ціни та проведенні взаєморозрахунків за обсяги виконаних робіт»;
ДСТУ Б Правила визначення вартості проектних робіт та експертизи проектів будівництва;
ДСТУ-Н «Настанова щодо розроблення ресурсних елементних кошторисних норм на будівельні роботи».

Ці національні стандарти розроблено в розвиток ДСТУ Б Д.1.1-1:201Х «Правила визначення вартості будівництва». Зазначені національні стандарти схвалені секцією та рекомендовані до затвердження в установленому порядку. Прийняття цих національних стандартів забезпечить достовірне визначення складових вартості будівництва у ринкових умовах. Введення в дію стандартів передбачено з 1 січня 2014 року.

Крім цього на засіданні секції були розглянуті, схвалені та рекомендовані до розгляду Науково-технічною радою Мінрегіону проекти 42 одиничних норм, якими враховано виконання будівельних робіт з застосуванням сучасних машин і механізмів, нових матеріалів та технологій у будівництві.

Просмотров: 2653 | Добавил: | Теги: вартість будівництва, ДСТУ | Рейтинг: 0.0/0

Коментарі до Мінрегіон розглянув проекти ДСТУ з визначення складових вартості будівництва у ринкових умовах - 5 Липня 2013, обговорення та відгуки: