Файли
 › 
 › 

ВНТП-СГіП-46-16.96 Підприємства автомобільного транспорту і автотранспорті підприємства АПК України

Статус: у вільному доступі [ Завантажити ВНТП | КАК скачать? ] 2012-06-17, 11:09
Відомчі норми технологічного проектування
ВНТП-СГіП-46-16.96
Підприємства автомобільного транспорту і автотранспорті підприємства АПК України


Втратив чинність!

Дані норми технологічного проектування є нормативним документом для розробки технологічної частини проектів будівництва нових, реконструкції, розширення і технічного переобладнання діючих підприємств, будівель і споруд, що призначені для організації міжзмінного зберігання, технічного обслуговування (ТО) і поточного ремонту (ПР) рухомого складу, який включає в себе автомобілі з двигунами, що працюють на бензині, дизельному пальному, зрідженому нафтовому (ЗНГ) та стиснутому (СПГ) газі.

Цей документ втратив чинність, але зважаючи на характер та якість актуалізованих версій інших ВНТП, оновлені норми не сильно відрізнятимуться від наведених тут.

Дякуємо користувачу Минсельгоспрод Украины з dwg.ru, Формат djvu

с. 105


Генерація посилання для завантаження: сек.

Якщо ви є правовласником ВНТП-СГіП-46-16.96 Підприємства автомобільного транспорту і автотранспорті підприємства АПК України і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ВНТП | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: ВНТП, Підприємство, транспорт
Переглядів: 5398 | Загрузок: 944 | Рейтинг: 4.0/5, відгуків: 1

Відгуки про ВНТП-СГіП-46-16.96 Підприємства автомобільного транспорту і автотранспорті підприємства АПК України, обговорення та коментарі:

Корисний матеріал? Поширюй!

Цей документ відноситься до категорії ВНТП за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.