Файли
 › 
 › 

ДСТУ Настанова з проектування дренажних конструкцій мілкого закладання автомобільних доріг

Статус: у вільному доступі [ Завантажити ДСТУ | КАК скачать? ] 2016-06-17, 11:00
ДСТУ-Н Б В.2.3-ххх:201х
Настанова з проектування дренажних конструкцій мілкого закладання автомобільних доріг


Проект.

Цей ДСТУ встановлює вимоги до проектування дренажних конструкцій мілкого закладання на перезволожених ділянках автомобільних доріг загального користування, з метою захисту робочої зони земляного полотна та конструкції дорожнього одягу протягом річного циклу.

Ключові слова: автомобільна дорога, дренаж, інфільтрація, дренажна система, дренаж мілкого закладання, площинний дренаж, поздовжній дренаж, дренажна воронка.


Генерація посилання для завантаження: сек.

Якщо ви є правовласником ДСТУ Настанова з проектування дренажних конструкцій мілкого закладання автомобільних доріг і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: інфільтрація, ДСТУ, Дренаж, автодор, дренажна система, автомобільна дорога
Переглядів: 680 | Загрузок: 79 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Відгуки про ДСТУ Настанова з проектування дренажних конструкцій мілкого закладання автомобільних доріг, обговорення та коментарі:

Корисний матеріал? Поширюй!

Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.